Spojte se s námi


Bojové sporty

Magard před Lopezem: Očekávám bojovníka, který je připraven a přijde vyhrát. Na co se nejvíc těší?

Jonas Magard v sobotu bude chtít potvrdit své kvality a porazit prozatimního šampiona Gustava Lopeze. Ten je v souboji favoritem, navíc by se po výhře rád vrátil do UFC. Jak jej krátce před zápasem Magard vidí?

Publikováno

dne

Jonas Magard v sobotu bude chtít potvrdit své kvality a porazit prozatimního šampiona Gustava Lopeze. Ten je v souboji favoritem, navíc by se po výhře rád vrátil do UFC. Jak jej krátce před zápasem Magard vidí?

Na konci minulého roku měl Jonas Magard obhajovat pás šampiona bantamové váhy. Na tréninku si ovšem zlomil čelist a musel si dát nucenou pauzu.

S Filipem Mackem se tak o prozatimní titul utkal Gustavo Lopez a potvrdil své nesporné kvality. Nyní dojde na poměření jejich sil a favoritem je bývalý zápasník UFC.

Lopez šel do Oktagonu s jasným cílem, vydělat si peníze, získat titul a poté se vrátit zpátky do UFC, kde zápasil naposledy v září roku 2021.

Magard se do Američana pořádně opřel na tiskové konferenci, avšak mezi zápasníky není nikterak horká krev a aktuálně Dán již hovoří smířlivěji. Co od Lopeze očekává?

„Očekávám bojovníka, který je připraven a přijde vyhrát. Je to už nějaký čas, ale pro mě osobně to nehraje roli, protože jsem celou dobu trénoval. A teď se těším, až ukážu, jak moc jsem se zlepšil,“ řekl v rozhovoru pro Livesport.

Čím by jej mohl překvapit? „Vždycky dojde k nějakému překvapení. Je to součást tohoto sportu. Ale já jsem psychicky připravený, soustředím se na svůj úkol a zachovávám chladnou hlavu, ať už přijdou jakákoli překvapení,“ dodal.

Rozuzlení tohoto zajímavého se dočkáme již tuto sobotu na turnaji Oktagon 41 v Liberci. K titulovému zápasu dojde pravděpodobně desítky minut před půlnocí.

Zdroj: Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.