Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Maďar Varga zůstal v zápase se Skotskem bezvládně ležet na zemi. Nyní je stabilizovaný, ale se zlomeninou lícní kosti, oznámil trenér Rossi

Záběry z utkání Skotska s Maďarskem nevypadaly vůbec dobře. Útočník Barnabas Varga se srazil s brankářem Angusem Gunnem a zůstal ležet bezvládně na zemi. Nyní je ve stabilizovaném stavu, ale na turnaji dohrál.

Publikováno

dne

Záběry z utkání Skotska s Maďarskem nevypadaly vůbec dobře. Útočník Barnabas Varga se srazil s brankářem Angusem Gunnem a zůstal ležet bezvládně na zemi. Nyní je ve stabilizovaném stavu, ale na turnaji dohrál.

Zápas Skotů s Maďary nebyl pro oko nezaujatého diváka nikterak zajímavý. Oba týmy potřebovaly vyhrát, ale hrálo se spíše ve středu hřiště a šance přicházely až v samotném závěru.

Jeden moment z utkání je ale potřeba vypíchnout a nebyl zhola pozitivní. Útočník Barnabas Varga se srazil s brankářem Angusem Gunnem a zůstal ležet bezvládně na zemi.

Brzy k němu dorazili spoluhráči a následně i zdravotníci, ale nevypadalo to s ním vůbec dobře. Záběry fanouškům u televize ukázány nebyly, ale zdálo se, že bojuje o život.

Spoluhráči blokovali výhled a doufali, že vše dobře dopadne. Situace byla nadmíru stresová a hráč nakonec zamířil na nosítkách do útrob stadionu a následně do nemocnice.

Nyní už jsou známy podrobnější informace a Varga naštěstí v ohrožení života není. „Stav Vargy je stabilizovaný. Je v péči lékařů v nemocnici ve Stuttgartu.

V případě jakýchkoli novinek vás budeme o jeho stavu neprodleně informovat,“ informoval Maďarský fotbalový sraz, jehož informace následně upravil trenér Rossi a oznámil, že Varga na turnaji skončil.

„Utrpěl zlomeninu lícní kosti a čeká ho operace. Zatím nevíme, jestli postoupíme, ale on s námi určitě nebude,“ řekl trenér BBC Sport.

Zdroj: BBC, Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.