Spojte se s námi


Bojové sporty

Lopez? Je to líná muší váha, měl by zápasit spíš tam. Zápasníci v naší divizi jsou vyrýsovaní, on ale ne, rýpnul si Magard

Jonas Magard se po uzdravení chystá vzít si zpátky titul šampiona bantamové váhy. Prozatimní aktuálně drží Gustavo Silva, který jako náhradník za zraněného Dána na konci minulého roku přejel Filipa Macka. Co o něm Magard řekl?

Publikováno

dne

Jonas Magard se po uzdravení chystá vzít si zpátky titul šampiona bantamové váhy. Prozatimní aktuálně drží Gustavo Silva, který jako náhradník za zraněného Dána na konci minulého roku přejel Filipa Macka. Co o něm Magard řekl?

Jonas Magard měl mít na konci minulého roku odvetu s Filipem Mackem, kterého v úvodním zápase bez větších potíží porazil. Do zápasu jej ale bohužel nepustilo zranění čelisti.

Šanci tak dostal UFC veterán Gustavo Silva, který ji využil a aktuálně drží prozatimní pás bantamové váhy. Magard nicméně naplno trénuje, aby mohl být šampionem své váhy považován pouze on-

„Samozřejmě už spáruji jen s chrániči, dávám pozor na to, aby je měli i moji parťáci. Byla to pro mě draze zaplacená zkušenost, ale poučil jsem se z ní. Všechno se děje z nějakého důvodu a mě teď čeká lepší zápas i soupeř. Těším se na to,“ řekl v MMA Letem světem.

Do Silvy se na tiskové konferenci před turnajem v Ostravě pořádně obouval, přičemž narážel především na jeho tělesnou kondici. Aktuálně je ale na tom dle Dána již lépe.

„Je to líná muší váha, měl by zápasit spíš tam. Zápasníci v naší divizi jsou vyrýsovaní, on ale ne. Na druhou stranu, co jsem tak viděl, teď už je v daleko lepší formě. A je to jen dobře. Chci, aby byl v nejlepší formě svého života. Aby to byla ta nejsilnější možná verze Gustava Lopeze,“ dodal.

Třiatřicetiletý Američan má v MMA aktuálně sérii 13:6:1 a v UFC jsme jej mohli naposledy vidět v létě roku 2021, kdy si připsal remízu v zápase s Heili Alatengem. Jeho cíl v utkání s Magardem je tedy jasný.

„Plánem Gustava je se po zápase se mnou přesunout zpět do UFC. Proto dobře ví, že prostě musí nastoupit. Pro mě by bylo samozřejmě mnohem snazší, kdybych šel proti Limovi, ten se jeho kvalitám absolutně neblíží.

Já však chci ty nejlepší, chci porazit Lopeze. Mám sice pocit, že se potom utkám i s Limou, ale musí si to nejdřív zasloužit. Vždyť ho zatím vůbec nikdo nezná,“ zakončil prostořeký Dán.

Zdroj: Oktagon MMA, MMA Letem světem

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.