Spojte se s námi


Bojové sporty

Londýnská voda tentokráte plně nezafungovala. Klein zvítězil a galavečer UFC přesto nabídl několik předčasných ukončení. Jak vypadal turnaj v Londýně?

UFC za sebou má další turnaj. Největší MMA organizace na světě se opět podívala do Londýna. Tamním fanouškům se představil i slovenský bojovník Ludovít Klein. K vidění bylo i několik předčasných ukončení.

Publikováno

dne

UFC za sebou má další turnaj. Největší MMA organizace na světě se opět podívala do Londýna. Tamním fanouškům se představil i slovenský bojovník Ludovít Klein. K vidění bylo i několik předčasných ukončení.

Další turnaj pro evropské fanoušky, další turnaj v Londýně. UFC se v britské metropoli objevilo v sobotu už podruhé v tomto roce. A podle jmen se očekávalo, že uvidíme zajímavý galavečer. Naposledy navíc v Londýně panovala vynikající atmosféra a drtivá většina zápasů skončila předčasně.

Hodně se řešilo, co asi tak v Londýně dávají do vody, že bylo k vidění takové „šílenství“. Šéf organizace Dana White tehdy rozdal rekordní počet bonusů za výkon večera. A nešlo se divit. Jenže zas taková show to nyní při dalším gala nebyla.

Prelims

Už prelims karta byla plná zápasů na body. Až na jednu výjimku. Na sociálních sítích se dokonce objevovaly komentáře ve stylu, že naštěstí mají turnaje ve stejný moment také Oktagon či polská KSW.

Nejvíce československé fanoušky zajímal hlavní zápas této karty. O ten se postaral Ludovít Klein, který nastupoval v roli outsidera proti Masonu Jonesovi. Toho však dokázal porazit a připsal si cenný skalp.

Z osmi duelů jen jeden skončil předčasně. Jonathan Pearce porazil Mawana Amirkhaniho.

Hlavní karta

Fanoušci doufali, že zápas zachrání hlavní karta, což se do jisté míry podařilo. Ostatně aby ne. Představilo se na ní několik showmanů. Hned na jejím začátku přestřílel na signifikantní údery Volkan Oezdemir Paula Craiga. Vyhrál však až na body.

Následně se blýskla dalším loktem z otočky Molly McCan, tentokráte přímo ním zápas nevyhrála, přinejmenším si jej ale získala na svou stranu. Poté už totiž k výhře stačil kousek, který byl dotažen. Porazila Hannah Goldy.

Evropští fanoušci se těšili na návrat Alexandera Gustafssona, který se do klece postavil po dvou letech. Bohužel však prohrál a to tak, že velmi rychle. Zápas trval krátce přes minutu, vyhrál tak Nikita Krylov.

Posléze šel do akce Paddy Pimblett, tedy zajímavý prospekt, který rozbouřil publikum v O2 aréně jak před zápasem, tak během něj i po něm. Vyhrál totiž na rear-naked choke ve druhém kole.

V dalším souboji se představil Jack Hermansson, někdejší přemožitel Karlose Vémoly, který na body porazil Chrise Curtise. Hlavní zápas obstarali těžkotonážníci Curtis Blaydes a Tom Aspinall. Dlouho však netrval. Po 15 vteřinách totiž bylo kvůli zranění Aspinalla po všem. Blaydes vyhrál na TKO.

Zdroj: UFC, Twitter

Reklama

Oblíbené