Spojte se s námi


Bojové sporty

Lohoré se zlepšuje každým zápasem, ale je hratelný soupeř, věří si bývalý šampion Kozma

Nejen Patrik Kincl a Karlos Vémola, ale také David Kozma se ukáže v sobotu v pražské O2 aréně. V rámci čtvrtfinále Tipsport Gamechangeru s ním změří síly Alex Lohoré. Růžový panter promluvil o zápase během veřejného vážení.

Publikováno

dne

Nejen Patrik Kincl a Karlos Vémola, ale také David Kozma se ukáže v sobotu v pražské O2 aréně. V rámci čtvrtfinále Tipsport Gamechangeru s ním změří síly Alex Lohoré. Růžový panter promluvil o zápase během veřejného vážení.

Oktagon v sobotu čeká zřejmě největší turnaj nejen v jeho historii, ale i v historii minimálně českého MMA. Patrik Kincl, Karlos Vémola, David Kozma a několik bývalých šampionů různých organizací.

Navíc uvidíme pokračování Tipsport Gamechangeru, tedy projektu, v němž je David Kozma jako jediný zástupce domácí scény. Poté, co po rozpačitém výkonu porazil Lukasze Siwiece, jej čeká Alex Lohoré.

Lohoré si v prvním kole poradil se Samuelem Krištofičem. Pirát sice došel až k bodům, ale s výjimkou prvního kola to byla ze strany Da Killa Kida velká dominance. Přesto slovenský bojovník právě v první pětiminutovce ukázal, co by mohla na Lohorého platit.

Růžový panter však nehodlá nic podcenit. Ze zápasu svého soupeře s Pirátem si určitě nějaké znalosti odnesl. Ostatně sám Da Killa Kid čeká, že jej bude chtít brát Kozma na zem.

„Čekám, že Alex bude hodně připraven a že to nebudu mít lehké. Je to fakt kvalitní borec a zlepšuje se s každým zápasem,“ nechal se na veřejném vážení slyšet bývalý šampion welterové váhy.

„Věřím si, že ten zápas vyhraju. Porazil jsem Apolla, který dokázal s Lohorém vyhrát. Je to hratelný soupeř. Hlavně nesmím zaspat a musím si dát pozor na věci, co dělá,“ říkal Kozma.

A predikce? „Nedávám predikce rád, ale důležité je vyhrát. Pokud mi Lohoré nabídne šanci to ukončit, tak po tom půjdu. Ale jestli mám vyhrát na body, což je u mě zvykem, tak to beru,“ uzavřel Růžový panter své vyjádření.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.