Spojte se s námi


Bojové sporty

Logan Paul nabízí Danu Whiteovi MMA debut v UFC a dokonce si i vybral hvězdného soupeře! Na jaké kartě by chtěl bojovat?

Logan Paul zveřejnil zajímavou nabídku, která směřovala k prezidentovi UFC Danu Whiteovi. V případě, že dojde na souboj miliardářů Elona Muska a Marka Zuckerberga, chce i on být součástí této karty a dokonce si i vybral hvězdného soupeře.

Publikováno

dne

Logan Paul zveřejnil zajímavou nabídku, která směřovala k prezidentovi UFC Danu Whiteovi. V případě, že dojde na souboj miliardářů Elona Muska a Marka Zuckerberga, chce i on být součástí této karty a dokonce si i vybral hvězdného soupeře.

Potenciální duel Muska a Zuckerberga hýbe světem

Potenciální zápas mezi Elonem Muskem a Markem Zuckerbergem vzbuzuje obrovský zájem po celém světě. Na kartě s oběma miliardáři by chtěl být každý a nejinak to má i starší z bratrů Paulových.

Logan Paul je mužem mnoha talentů. Poté, co se proslavil natáčením videí na platformě Youtube, nalezl zalíbení v bojových sportech. Účastnil se tak v minulosti exhibičních boxerských zápasů či show v největší wrestlingové organizaci světa World Wrestling Entertainment.

Není tak divu, že již před časem vyhlásil útok na účast ve fenoménu posledních let, a to ve smíšených bojových uměních. Paul často laškoval se svými fanoušky ohledně jeho případného zápasu v MMA, nyní ale poskytl konkrétní výzvu.

Vyzval totiž šéfa UFC Danu Whitea, že by se rád účastnil zápasu v jeho organizaci. Vybral si navíc už kartu, na které by chtěl nastupovat a stihl i výzvu jedné z největších hvězd organizace.

Na stejné kartě by chtěl bojovat i hvězdný youtuber Paul a už si i vybral soupeře

„Pokud opravdu bude bojovat Elon Musk s Markem Zuckerbergem, chci mít na podkartě svůj UFC debut,“ prozradil během svého youtube podcastu Impaulsive. „Už jsem to nabídl interně vedení organizace. Budu bojovat zadarmo, výtěžek půjde na charitu.“

Pokud jde o soupeře, s kterým by chtěl sdílet oktagon, vybral si pro svůj MMA debut bývalého šampiona Cage Warriors a v UFC doposud stále neporaženého Brita.„Ten blbeček Andrew Tate se mnou bojovat nechce, dejte mi tak Paddyho Pimbletta.“

Ještě samozřejmě není nic oznámeno, ale Dana White již začal s promováním případného zápasu mezi oběma miliardáři. Kolem možného zápasu se již vyrojilo mnoho spekulací.

Zmíněný střet by se mohl uskutečnit příští rok na jubilejním UFC 300 a zájem o účast na turnaji bude obrovský. Nicméně White je byznysmen a mohl by na výzvu Paula slyšet, když vezmeme v potaz, jak velkou základnu fanoušků má Logan za sebou.

Zdroj: UFC, Youtube kanál – Impaulsive, Twitter účet – Happy Punch

Reklama

Oblíbené