Kteří Slováci budou mít ve FIFA 21 nejlepší hodnocení

FIFA 21 vyjde za necelé dva měsíce a hráči se nového ročníku nemohou dočkat. Slováci by narozdíl od Čechů měli mít ve hře walkout hráče, Milan Škriniar se pravděpodobně hodnocení 86, či vyššího dočká.

Zdroj: fcviktoria.cz

Jednoznačně nejlépe hodnoceným hráčem slovenského původu bude Milan Škriniar. Byť je konci sezóny vypadl ze sestavy, hodnocení 86 by si po poměrně úspěšné sezóně měl udržet. Vylepšení si zaslouží jen na nahrávkách z 59 na 61.

Vylepšení ratingu by se měl dočkat Martin Dúbravka. Ten byl v Newcastlu vyhlášen nejlepším hráčem sezóny, hodnocení by se mu z 80 mohlo posunout minimálně na 82. Skákání ze 77 na 80, kopání z 81 na 82 a reflexy z 81 na 83.

Naopak klesnout rating by měl ikoně slovenského fotbalu Marku Hamšíkovi. Ten šel v Číně s výkony gólů a očekává se sešup na hodnocení 82. Rychlost by šla z 69 na 66, střela ze 77 na 75 a driblink z 83 na 82.

Hodnocení 80 by si zasloužil záložník Neapole Lobotka. Šikovnému středopolaři by se mohla zlepšit rychlost z 64 na 66, driblink ze 78 na 80 a nahrávky ze 76 na 78. To už by byla docela slušná karta, co myslíte?

Závěrem Patrik Horšovský. Záložník, jenž ještě před rokem oblékal dres plzeňské Viktorie by měl zůstat na ratingu 77, jediný upgrade přijde dle belgických médií na rychlosti ze 71 na 72.

Zdroj: Futbin.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nejlepší hráči Midtjyllandu, na které si musí dát Slavia velký pozor

Již v úterý večer se sešívaní utkají s dánským mistrem o vstupenku do Ligy mistrů. První zápas se odehraje v Edenu, odveta je na programu ve středu 30. září. Že slávisty nečeká nic lehkého je dobře známo. Na co a zejména na koho by si však sešívaní měli dávat pozor?

Pikantní přestup ve Španělsku! Suárez putuje do Madridu, hrát bude nově pod Simeonem

Luis Suárez strávil ve slunné Barceloně 6 let, teď však spojení hrotového útočníka s Blaugranas končí. Bude se stěhovat do hlavního města Španělska, kde bude nastupovat za Atlético Madrid.

Bez jízdenky cestovat v českém fotbale nelze, jeden klub to ale přeci jenom dokázal

Kresba, kterak si představitelé i nejsilnějších českých klubů musí od příslušné osoby kupovat jízdenku, aby jejich týmy nebyly poškozovány – naopak protežovány – a mohly naplňovat sportovní cíle, vyvolala velký ohlas. A rovněž pobouření jak to v českém fotbale chodí.