Spojte se s námi


Bojové sporty

Král Leo Brichta! Český bojovník vládne anketám KSW, fanoušci mu mohou pomoci je vyhrát

Čeští fanoušci by jej sice rádi viděli v Tipsport Gamechangeru, on před sebou má ale jinou velkou výzvu. Už v únoru se Leo Brichta porve o prozatímní titul KSW ve svém dosud životním zápasem. Nyní navíc překvapivě polské organizaci kraluje v anketách.

Publikováno

dne

Čeští fanoušci by jej sice rádi viděli v Tipsport Gamechangeru, on před sebou má ale jinou velkou výzvu. Už v únoru se Leo Brichta porve o prozatímní titul KSW ve svém dosud životním zápasem. Nyní navíc překvapivě polské organizaci kraluje v anketách.

Zatímco Oktagon se snaží prosadit v Evropě, snaží se jeho menšího odlivu z českého trhu využít polský gigant KSW. Tradiční značka bude v České republice v únoru pořádat už třetí turnaj. První dva úplně velký úspěch nesklidily.

Nepodařilo se vyprodat ani turnaj v Liberci, ani v Třinci. Nyní se však KSW vrátí do Liberce a na akci se představí hodně domácích hvězd. Do akce půjdou Matúš Juráček, Dominik Humburger, David Hošek či Petra Částková.

Hlavní zápas ovšem bude ten nejzajímavější. Leo Brichta bude bojovat o prozatímní titul. V KSW ještě žádný Čech titul nezískal. Může tak být první. Sice prozatímní, přesto je to titul. Bude to mít ale těžké. Jeho soupeřem je totiž ostřílený Valeriu Mircea.

Nutno však zmínit, že ať už duel dopadne jakkoliv, nemusí se český talent o svou reputaci bát. V Polsku se stal rychle velkým oblíbencem. Jak u organizace, tak u fanoušků.

Atraktivní styl boje, sympatické vystupování, specifický smysl pro humor. To zkrátka není zase tak těžké docenit. Nyní se navíc dá říct, že je Leo Brichta pomyslným králem KSW.

Leo Brichta kraluje anketám polské organizace

KSW na své webové stránky přidalo ankety, které jsou dostupné pro veřejnost. Hlasuje se v sedmi kategoriích, hned ve čtyřech najdeme právě bývalého bojovníka Oktagonu či RFA.

Leo Brichta navíc ve všech kategoriích, v nichž se nachází, vládne. V kategorii Bojovník roku má aktuálně ke dni 16. 1. krásných 70 %. Se solidními 44 % je na prvním místě v kategorii Zahraniční bojovník roku.

Jeho duel s Romanem Szymanskim pro změnu drží vedení v kategorii Zápas roku (42 %). Nejlépe si pak vede v kategorii Nováček roku, kde drží famózních 82 %.

Není sice jasné, kolik lidí hlasovalo, přesto se jedná o skvělou zprávu. Fanoušci jej navíc mohou podpořit svými hlasy právě na stránkách organizace.

Zdroj: KSW, Tapology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.