Spojte se s námi


Bojové sporty

Kozma se vrátil k prohře s Britem: Schytal jsem první úder a už to nebylo dobré, titul chci zpět. Co udělá s penězi z Game Changeru?

Už je to téměř měsíc ode dne, kdy David Kozma poprvé padl v Oktagonu a přišel tak po dlouhé době o titul ve welterové váze. Jak s odstupem hodnotí nezvládnutý duel s brazilským bojovníkem Kaikem Britem?

Publikováno

dne

Už je to téměř měsíc ode dne, kdy David Kozma poprvé padl v Oktagonu a přišel tak po dlouhé době o titul ve welterové váze. Jak s odstupem hodnotí nezvládnutý duel s brazilským bojovníkem Kaikem Britem?

Ostrava se na začátku prosince těšila na velkolepý turnaj. Toho jsme se dočkali, dost možná nejlepší galavečer v roce. Bohužel pro domácí publikum s nepříjemnou tečkou.

V Ostravar Areně panovala celý večer fenomenální atmosféra. Když pak do hlavního zápasu nastupoval domácí miláček David Kozma, nešlo nemít husí kůži. Jenže jeho souboj s Kaikem Britem neprobíhal vůbec podle představ. Jeho, ani fanoušků.

Brito měl od začátku jasně navrch, uštědřil Kozmovi v zápase hned pět knockdownů a nakonec vyhrál na TKO ve třetím kole po suverénním a chirurgicky přesném výkonu.

Růžový panter si přitom zápas právě s Brazilcem přál. „Ve welteru už nebyl nikdo, koho bych neporazil. Navíc mi seděl stylově. Je to postojář, který je horší na zemi,“ odůvodňuje zpětně své přání v odpovědích fanouškům na svém YouTube kanále.

A jak zápas hodnotí zpětně? „Bylo to špatny. Hned v prvním kole jsem dostal ránu… Když jsem se na to díval, tak jsem si říkal, že jsem kolem něj měl víc skákat, běhat, připravovat si to a nejít s ním tak brzo do přestřelky,“ má jasno Kozma.

„Schytal jsem první úder a už to nebylo dobry. Už se to se mnou vezlo od první chvíle. Neposlouchaly mě nohy, takedowny mi nešly, motal jsem se od první chvíle, takže to bylo špatně celé,“ dodal.

Není tedy překvapením, že by si přál odvetu, aby prohru odčinil. Chtěl by ji hned, ale kvůli projektu Tipsport Game Changer to není možné. Jakmile to však půjde, chce titul zpět.

Právě na Game Changer, v němž bude bojovat o 300 tisíc eur, se nyní pomalu připravuje s tím, že plnou přípravu zahájí v lednu. Co udělá s penězi, které vydělá? Hodlá se poradit se specialisty, v plánu je koupě domu, případně investování.

Zdroj: YouTube, David Kozma, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.