Spojte se s námi


Bojové sporty

Kozma a Lohoré nabídli svůj pohled na zápas Kincl vs. Vémola. Kdo podle nich vyhraje?

Patrik Kincl a Karlos Vémola se utkají už za necelé dva týdny. Jak jejich zápas dopadne? Svůj pohled nabídli Alex Lohoré, který s oběma bojoval a v obou případech prohrál, a bývalý šampion David Kozma, jenž se pro změnu velmi dobře zná s Kinclem.

Publikováno

dne

Patrik Kincl a Karlos Vémola se utkají už za necelé dva týdny. Jak jejich zápas dopadne? Svůj pohled nabídli Alex Lohoré, který s oběma bojoval a v obou případech prohrál, a bývalý šampion David Kozma, jenž se pro změnu velmi dobře zná s Kinclem.

O2 aréna se už 20. května dočká největšího MMA turnaje v historii naší scény. OKTAGON 43 nabídne na jedné kartě hvězdná jména jako jsou Patrik Kincl, Karlos Vémola, David Kozma či Alex Lohoré.

Právě Kincl a Vémola obstarají hlavní zápas večera, když se porvou o titul střední váhy, který bude obhajovat první jmenovaný. Kozma s Lohorém se utkají o semifinále Tipsport Gamechangeru.

Oba mají ovšem k prvnímu zmíněnému duelu co říct. V podcastu MMA Letem světem měl oba jako hosty promotér organizace Ondřej Novotný a kromě toho, že rozebral jejich souboj, nemohl se nezeptat ani na to, jak vidí duel Kincl vs. Vémola.

Dříve byl hostem živého vysílání Lohoré, který s oběma borci má dokonce i zápasovou zkušenost. Při svém prvním duelu v Oktagonu totiž čelil v bitvě právě o titul střední váhy Vémolovi, soupeřem Kincla byl pro změnu při první obhajobě českého bojovníka.

Oba Češi dokázali Lohorého porazit. Zatímco Vémola pět kol dominoval a vyhrál „až“ na body, tak Kincl se svým sokem v kleci příliš času nestrávil, když ho ukončil v průběhu prvního kola.

A jak Lohoré zápas vidí? „Vémola naprosto zničí Kincla. Cítil jsem sílu obou a Kincl sice je silný, ale to, jak silný je Vémola? Karlos ho vezme na zem a bude dělat to, co umí nejlépe,“ má jasno kontroverzní bojovník.

To Kozma pro změnu zejména Kincla zná ze společných tréninků. Nicméně několikrát trénoval i s Vémolou a tak má stejně jako Lohoré co k zápasu říct.

Že by ale měl nějak jasno? Kdepak. „Vše vidím 50 na 50. Budu držet palce Kinclovi, jsem Kincl Army, máme naspárováno hodně kol, ale zápas vidím zkrátka 50 na 50. Karlos je strašně silný. Uvidíme, jak na tom bude Patrik kondičně. S Pirátem na tom už v pátém kole nebyl úplně dobře, ale myslím, že se z toho poučí,“ tvrdí bývalý šampion.

Kozma mimo jiné dodal, že se na zápas Kincla s Vémolou těší nejvíc ze všech zápasů, které tu kdy byly.

Zdroj: MMA Letem světem, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.