Reklama

Kolik si vydělal Procházka výhrou nad Reyesem? Sumu navýšily bonusy za vynikající výkon

Jiří Procházka má za sebou vynikající zápas v UFC. Ve svém druhém zápase v organizaci porazil na KO Dominicka Reyese a díky tomu si vysloužil vskutku zajímavou sumu. Kolik si za zápas i s bonusy vydělal?

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Jiří Procházka zvítězil i ve svém druhém zápase v UFC a i tentokrát zcela uhranul fanoušky MMA po celém světě.

I díky vynikajícímu KO si vysloužil i bonusy, které jeho výdělky výrazně navýšily. Kolik si tedy Procházka vydělal?

Procházka obdržel za zápas s Reyesem 55 000 dolarů (1 183 000 Kč). To ale rozhodně není finální částka.

Za výhru obdržel stejnou částku a následně dostal 50 000 dolarů (1 075 000 Kč) za zápas večer a stejnou částku za výkon večera.

K této sumě musíme ještě přičíst 4 000 dolarů (86 000 Kč) jako propagační bonus. Jeho celkový výdělek tak činí 214 00 dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných 4 600 000 Kč!

Pro porovnání, za minulý zápas si vydělal dohromady 153 000 dolarů, což je 3 300 000 Kč. Na jaký jeho další zápas se můžeme v budoucnu těšit?

S největší pravděpodobností půjde o titulovou bitvu s polským bijcem Janem Blachowiczem. Ten však musí prvně zvládnout svůj zářijový zápas.

Zdroj: The Sports Daily

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Když tu tak házíte miliony co vydělal. Počítáte i s tím, že si všechno platí sám? Tzn. celý jeho mančaft, tělocvičny, hotely, doprava atd. A to nemluvím o tom, že i když vyhraje, tak je i jako vítěz docela zmlácený? P.s. Nejsem fanda mma ( uráží mě, jako celoživotního sportovce toto nazývat sportem ) ale dost mě štve, jak se řeší kolik si vydělal a jaké jsou to miliony. Prostě česká závist!

  • Článek se lacině snaží vzbudit dojem, jak je teď Procházka ve vatě. Vůbec v něm třeba nezaznělo, že podle všeho je to před zdaněním.
   Když se pak od toho ještě odečtou všechny náklady za několik měsíců, které investoval do příprav na ten zápas, zas takové terno to není.
   Prostě ruik.cz

  • Jako celoživotní sportovec, by jsi měl tedy chápat, jaká neskutečná dřina je ta několika měsíční příprava a jak všestranný top bojovník mma musí být !!! Nemá tě, co urážet…

  • Bláááázne co je teda u tebe sport?? V boxu se bijí a je to sport aaaa a sport je i šachy, golf kde berou miliardy v zimních sportech nevím jak se tomu říká použiji slovo mataná se smetákem před nějakou věcí leštění cesty. Kdo hraje šachy hraje šachy koho baví mma dělá mma kdo chlastá ten ten samozřejmě chlastá, kdo dál celoživotně sport předpokládám že dělal celoživotně sport

 2. Je to realityshow.. podobná římskému zápasení gladiátorských otroků v aréně, promotéři jedou ve stovkách miliónů aktéři v jednotkách… Chléb a hry, krev a peníze, hateing povýšen na sport… Smutné, však výnosné.. tenhle marketing na lidi funguje..

 3. Něco na tom, že UFC platí málo asi bude protože dostat 55 000 dolarů za hlavní zápas, kde proti sobě jdou dva borci ze špičky své divize není zrovna moc. Jako procházka dostal hodně z těch bonusů, takže celkově je to pěkná částka, ale když budeme brát jenom čistě to, co dostane za zápas bez bonusů, tak to opravdu není moc.

 4. Ano pro někoho částka k závidění. Pro lidi myslící:

  – trenér
  – fitko
  – strava
  – sparing
  – zahraniční soustředění

  Profesionál jeho formátu začíná na nákladech 200tis/měsíc. Kolik že měl zápasů? Ano něco vydělal, ale dřinou, přístupem (sponzoři si žádají právě to). Za mě obdiv. Dřina, odříkání, tlak. Až příští zápas ho posune mezi lidi co budou schopni dělat co dělají bez sponzorů. A asi bude v MMA prvním.

  Jděte se zeptat těch dobrých kluků v CZ kolik hodin tráví na dveřích či jako nástroj vůle. Kolik hodin, aby zaplatili základní životní náklady.

  Málo kdo, opravdu málo se tím opravdu dobře uživí a za mě i ti co se ZOO doma machrují jsou rádi, když zaplatí kabelku v Pařížské.

 5. Nenazval bych to závistí ze strany vydavatele tady toho hloupého žblechtu, ale snaží se vyvolat závist u prostoduchých jedinců, kteří nemají ambice ani snahu tvořit, přemýšlet a pracovat pro blaho své a rodiny. Procházka se nadře jako kůň a mnohé si platí ze svého, pomáhají také sponzoři. A co se celkově týče výhry? Musí danit, pokud mu to pálí tak nehýřit a šetřit kvůli zranění, které v té ,,chumelenici” může být každou vteřinu. JO! DÍK ZA TAKOVÉ PENÍZE! Nechal se zkopat , mít rozbitou hubu, kontuze po těle a v hlavě jak po výbuchu! Dík nechci. Apropòs, přeji Procházkovi a ostatním bijcům mnoho štěstí, zdraví a více peněz za tu dřinu v tom krvavém sportu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené