Spojte se s námi


Bojové sporty

Kolik si vydělal Jake Paul za výhru nad UFC legendou Andersonem Silvou? Mimo miliony dolarů měl i vysoká procenta z PPV

Ani Anderson Silva nedokázal na Jakea Paula vyzrát. Americký influencer vyhrál na body a mimo vítězství si domů odváží i pořádný balík peněz. Kolik vyinkasovali oba bojovníci?

Publikováno

dne

Ani Anderson Silva nedokázal na Jakea Paula vyzrát. Americký influencer vyhrál na body a mimo vítězství si domů odváží i pořádný balík peněz. Kolik vyinkasovali oba bojovníci?

Jake Paul vyhrál svůj šestý zápas v profesionálním boxu! Tentokrát vyzrál na bývalou legendu UFC Andersona Silvu, kterého porazil na body.

Americký influencer opět ukázal, že s ním ve světě bojových sportů musí počítat. Podal opět dobrý výkon a dnes snad nikdo nepochybuje o tom, že je zkrátka dobrý boxer, ačkoliv si stále hledá soupeře z MMA.

Mimo výhru si ale Paul odnese i pohádkové peníze. Za zápas měl vyinkasovat 1 500 000 dolarů, což je necelých 37 milionů korun. K tomu ale také procenta z prodejů PPV, která by měla být až 65 %!

Ani jeho soupeř nebude ochuzen, vydělal si 500 000 dolarů (cca 12 300 000 Kč) a údajně dostal zbylá procenta z prodejů PPV.

Ovšem v tomto duelu nešlo čistě o peníze, ale o mnohem více. Paul totiž rozjíždí unii na podporu MMA bojovníků a boxerů, od čehož si slibuje výrazné zlepšení jejich podmínek.

Jedná se nejen o peníze, ale i o zdravotní péči, kterou v UFC příliš neřeší. Se svým soupeřem se navíc vsadil o to, že pokud vyhraje, bude Silva součástí projektu.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.