Reklama

Kolik dostali McGregor s Poirierem za zápas? Poražený si vydělal pětinásobek výplaty vítěze

Zdroj: Andrius Petrucenia – Flickr, CC BY-SA 2.0

Zápas Conora McGregora je v neděli hojně spekulovaný, aby také ne, Ir si totiž ošklivě zlomil kotník a z posledních čtyř zápasů vyhrál pouze jednou. Kolik si však on i jeho soupeř Dustin Poirier za zápas vydělali?

V neděli ráno došlo ke třetímu vzájemnému zápasu mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem, z vítězství se podruhé radoval Američan.

Irský bojovník totiž v závěru prvního kola špatně došlápl a zlomil si kotník. Kvůli prohře vinou zranění však téměř jistě dostane možnost odvety.

K tomu ale dojde za dlouhou dobu, Poiriera nyní čeká titulová bitva a bude tak moci získat pás, po kterém touží každý MMA zápasník.

Kolik si oba fighteři za zápas vydělali? Oficiální data známa nejsou, na internetu však kolují poměrně přesné částky, které vycházejí z informací bojovníků či odhadů komisí.

Nejprve McGregor, který je největší hvězdou organizace, jeho výplata činí 5 milionů dolarů za zápas a dalších 11 tisíc za mediální povinnosti.

Poirier má pouze pětinu jeho výdělku, za zápas obdržel 1 milion dolarů a 21 tisíc za mediální povinnosti. Nutno však dodat, že to není čistý výdělek.

I bojovníci musí výhru zdanit a zaplatit z ní celý tým, případně posilovny atd. David Dvořák dle MMA Shorties řekl, že mu z jeho výplaty zbylo 40 %.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené