Reklama

Kolaps soupeřky a velká česká radost. Vondroušová si zahraje o medaili!

Zdroj: Carine06, CC BY-SA 2.0

Medailový sen Markéty Vondroušové začíná mít reálné obrysy. Za stavu 6:3 Badosaová zápas vzdala a Češka postupuje do semifinále. Vondroušová si lépe poradila s extrémním horkem a zaslouženě postupuje do boje o medaile. O finále si to rozdá s Elinou Svitolinovou.

Už od samého začátku to byla velká přetahovaná. Obě tenistky na servisu musely hodně bojovat. Úvodní brejk zápasu si vybojovala Badosaová.

Vondroušová však dokázala skvěle zareagovat a čistou hrou získala své podání zpět. To jí povzbudilo, začala hrát lépe a lépe.

Několik míčků vybojovala díky výborné obraně. Naopak Španělka začala vykazovat známky velké únavy a začala fyzicky odpadat. Toho Vondroušová skvěle využila a soupeřku již k ničemu nepustila. Získala 5 gemů v řadě a vyhrála první set 6:3.

Poté si Španělka vyžádala ošetření. Náročné podmínky ji zlomily a na lavičce se totálně složila. Bylo evidentní, že Badosaová už nemůže pokračovat a zápas musela skrečovat.

Markéta Vondroušová zvládla lépe extrémní tokijské podmínky a postupuje do semifinále. O finále si zahraje se Svitolinovou, která přehrála Giorgiovou. Medaile je blízko. Zbývá pouze jediný krok.

Zdroj: LOH 2020

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené