Spojte se s námi


eSport

KOI vs. Heretics: Preview a tipy na sázení

Publikováno

dne

Španělská Superliga má za sebou první kolo. V druhém kole uvidíme souboj dvou týmů, které v prvním kole prohrály. KOI čeká souboj s týmem Heretics, v minulém splitu spolu tyto dva týmy bojovaly o těsný postup do play-off, kam nakonec šel tým KOI. Heretics tehdy skončili až na osmém místě.

Nejdůležitější zápasy pro předpovědi bývají ty poslední. Heretics ve svém posledním zápase narazili na UCAM, kteří jim zničili nexus za 33 minut. V minulém splitu sice Heretics bojovali o postup do play-off, ale teď jim odešel Satorius.

Toho nahradil iBo, od kterého jsme moc dobrý výkon vidět nemohli. Dostal totiž hned dva solokilly od Doxyho, kterému se v posledních letech moc nedařilo.

iBo ve hře proti UCAMu nevypadal vůbec dobře, stejně jako jeho botlane Jackspektra, whiteinn. Na jaře to byl přitom právě Jackspektra, kdo dovedl Heretics k většině výher.

Naopak KOI hráli proti Barceloně, týmu, který na jaře exceloval. Té se podařilo vysnowballit early game hlavně přes svojí botlinku a dostat se tak do výhody přes 5 tisíc goldů.

Vypadalo to docela jasně, ale osa Whiteknight, Xico a Rafitta nám předvedla parádní teamfighty, díky kterým se vrátili do zápasu.

Nakonec to na Barcelonu nestačilo, ale KOI nám ukázali bojovný výkon a hlavně, že jejich hráči chtějí bojovat o top 4 ve Španělsku. Whiteknight i přes to, že byl poslán na Ornna, se ukázal jako hráč s velkou porcí zkušeností a umu ve svých rukách.

Tipy na sázení

Už podle toho, co jsem napsal, vám musí být jisté, co v tomto zápase zvolím. Nebude to nic jiného než výhra KOI v krásném kurzu 1,56, který mi nepřijde úplně přiměřený tomu, že KOI mají na čtyřech pozicích lepší hráče než tým Heretics.

Touto sázkou by samozřejmě mohl zamíchat Jackspektra, který je jediným hráčem Heretics, jenž dokáže vzít hru na svoje ramena a dovést je k vítězství. KOI se sice ještě sehrávají, ale jejich tým je dle mého na vyšší úrovni než nejhorší tým v LEC Astralis.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.