Spojte se s námi


Bojové sporty

Kníže zuří a vyzývá Kincla: Je arogantní, v zápase neudělal nic. Nakopal bych ho do rozkroku, rozbiju mu hubu!

Patrik Kincl porazil Karlose Vémolu a je stále šampionem střední váhy. Terminátor v zápase selhal po všech stránkách a prohrál na body u všech rozhodčích. Jen jediný rozhodčí mu přidělil alespoň jedno kolo. Výsledek a chování Inspektora se ale nelíbí české legendě. Petr Kníže v rozhovoru pro iSport pořádně zuří.

Publikováno

dne

Patrik Kincl porazil Karlose Vémolu a je stále šampionem střední váhy. Terminátor v zápase selhal po všech stránkách a prohrál na body u všech rozhodčích. Jen jediný rozhodčí mu přidělil alespoň jedno kolo. Výsledek a chování Inspektora se ale nelíbí české legendě. Petr Kníže v rozhovoru pro iSport pořádně zuří.

Nejočekávanější a největší zápas v historii českého MMA. To byl duel, v němž se střetli Patrik Kincl a Karlos Vémola. Kdo snad očekával atraktivní souboj, musel být zklamán. Terminátor vesměs celou dobu tlačil Inspektora na pletivo, nic tam ale nedokázal. Pouze inkasoval.

Kincl se tedy na výhru příliš nenadřel. Stačilo mu dobře se bránit a rozdávat údery. Z obličeje Vémoly si udělal prostor pro autogramy a takticky naprosto perfektně zápas ovládl. Jeden rozhodčí jej viděl vyhrát 49-46, zbylí dva 50-45.

Výkon Inspektora ovšem rozzuřil legendu a Terminátorova kamaráda. Petr Kníže se v rozhovoru pro iSport pořádně rozohnil a pustil se do Kincla v plné parádě. V první řadě zkritizoval chování bývalého bojovníka KSW, které označil za machrování, pak se pustil i do jeho výkonu.

„Šampion má předvést adekvátní výkon, ne se opřít o pletivo a pak ještě říct, že porazil Karlose v tomhletom a víceméně se mu vysmívá. Za mě ten zápas Karlos vyhrál v tom smyslu, že ho vytvářel a kontroloval u pletiva. To, že se podle nových pravidel boduje, že soupeře šťouchá u pletiva… Kincl by se měl omluvit za nejtrapnější zápas kariéry a říct: Nebyl to hezký zápas, ale nabodoval jsem to. Omlouvám se fanouškům, že jsem takový ču**k, že jsem chtěl Karlose jen zesměšnit, nikoliv jen pořádně vyhrát,“ říká Kníže.

Monstera pohoršuje mimo jiné také fakt, že se jednalo o skutečně drahý zápas. Za ty peníze by tam rád viděl něco úplně jiného. Tvrdý boj od začátku do konce. Karlos prý dělal, co mohl, Kincl nikoliv.

Kníže se pak domnívá, že ve střední váze není v současnosti nikdo, kdo by mohl Kincla ohrozit. Jako tragédii označil i jeho výkon proti Samuelu Krištofičovi. Rád by s ním viděl Makhmuda Muradova, ten je ale v UFC.

„Takže si myslím, že ho musím vyzvat a zmlátit já. Myslím to vážně. Let’s go to the fight, za ty prachy. Za ty prachy mu rozbiju držku. Má si sypat popel na hlavu, ne machrovat, jak podal dobrý výkon a jaká je superstar. Za to bych ho normálně nakopal do rozkroku,“ dodává.

A že Kincl pořádně zdemoloval obličej Vémoly? Prý nedal žádný signifikantní úder a jedná se pouze o důsledek toho, že když vám někdo dává půl hodiny kladívka, tak vám zkrátka obličej oteče.

Zdroj: iSport, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.