Spojte se s námi


Bojové sporty

Klein se mohl utkat s Pimblettem! Diskutovali jsme o tom s UFC a dost jsme na to tlačili, řekl

Lajoše Kleina čeká v březnu šestý zápas v UFC. Představí se na turnaji v Londýně, kde dokonce mohl mít hvězdného soupeře. Diskutovalo se totiž o tom, že by se mohl utkat s oblíbencem Paddy Pimblettem. Proč to nakonec nevyšlo?

Publikováno

dne

Lajoše Kleina čeká v březnu šestý zápas v UFC. Představí se na turnaji v Londýně, kde dokonce mohl mít hvězdného soupeře. Diskutovalo se totiž o tom, že by se mohl utkat s oblíbencem Paddy Pimblettem. Proč to nakonec nevyšlo?

Lajoš Klein při své premiéře v UFC porazil Shanea Younga, poté si ale připsal dvě porážky a mluvilo se o tom, zda to náhodou není jeho konec v organizaci.

Klein v UFC ale pokračoval a splnil si cíl pro rok 2022. Prvně na body porazil Devonteho Smithe, následně stejným způsobem i Masona Jonese.

Nyní bude chtít završit pověstný hattrick, jelikož je známo, kdy jej opět uvidíme v kleci. Oznámil to sám zápasník na svých sociálních sítích.

“Zpátky do Londýna! Můj další zápas bude 18.3. ve Velké Británii. Nemůžu se dočkat. Jdeme si pro další výhru,” informoval fanoušky.

Právě v Londýně zaznamenal výhru i v minulém roce. Tentokrát to ale bude plnohodnotný číslovaný turnaj, a to UFC 286.

Na něm se utká s Jaiem Herbertem, ovšem diskutovalo se také o tom, že jeho soupeřem mohl být velký oblíbenec fanoušků Paddy Pimblett.

“Dokonce i teď v Londýně existovala malá šance, že bych se mohl utkat s domácím Paddym Pimblettem. Diskutovali jsme o tom s UFC a dost jsme na to tlačili. Údajně je však zraněný a možná se nakonec turnaje ani nezúčastní.

Tak jsem zůstal u Herberta. Souhlasím s tím, že humbuk kolem něj je zatím větší než kvalita, kterou ukázal. Je dobrý, ale může být poražen, má už v bilanci několik porážek.

Kdybych si nevěřil, nechtěl bych se s ním utkat. Já bych tím zápasem mohl jen získat, protože bych se případně vyšvihl díky jeho hypu,” řekl Klein serveru Šport.sk.

Zdroj: Šport.sk

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.