Spojte se s námi


Bojové sporty

Klein po remíze v UFC: Mrzí mě první kolo, které jsem pokazil nejvíc, ale i napříč tomu jsem si tento zápas neskutečně užil!

Turnaj UFC 286 v Londýně nám nabídl i souboj bývalého zápasníka Oktagonu, kterým není nikdo jiný, než Ludovít Klein. Ten třetí výhru v řadě bohužel neslavil, nakonec se musel spokojit s remízou. Co řekl po turnaji?

Publikováno

dne

Turnaj UFC 286 v Londýně nám nabídl i souboj bývalého zápasníka Oktagonu, kterým není nikdo jiný, než Ludovít Klein. Ten třetí výhru v řadě bohužel neslavil, nakonec se musel spokojit s remízou. Co řekl po turnaji?

Ludovít Klein si připsal třetí zápas v řadě bez prohry! Nicméně ze třetí výhry v řadě se radovat nemůže, jelikož mu byl Jai Herbert více než vyrovnaným soupeřem. První slovenský bojovník v UFC tedy roli favorita nedostál.

V prvním kole přitom začal zápas právě Klein o něco lépe. V druhé minutě krásně chytil kop, který mu mířil na žebra, a doručil úspěšný takedown. Herbert je ale skvělý v brazilském jiu-jitsu a šlo to znát.

Ve druhém kole, které bylo vyrovnané, působil o něco lépe Klein. Držel střed oktagonu, byl přesnější, aktivnější a třebaže nedostal Herberta do nějak velkých problémů, byl nebezpečnější.

Třetí kolo bylo pro změnu nahoru dolu. Klein byl zpočátku aktivnější, kreativnější a lépe trefoval, snažil se Herberta několikrát překvapit. Jenže ve druhé polovině kola dostal Herbert Kleina na zem. Ten se ale nevzdal, dokázal vstát a sám doručil takedown.

Zápas došel až na body, rozhodčí poté určili remízu. Klein měl štěstí v tom, že jeho soupeři strhli dva body za úder do slabin, jinak by měl nyní na kontě porážku.

V UFC má tak aktuálně sérii tří vítězství, dvou porážek a jedné remízy. Co vzkázal jeden z nejlepších slovenský MMA bojovníků svým fanouškům?

„Tak z Londýna si napodruhé přivážím remízu. Mrzí mě první kolo, které jsem pokazil nejvíc, ale i napříč tomu jsem si tento zápas neskutečně užil!

Jsem rád, že mi vycházely věci, které jsme trénovali, ale ukázaly se další, na kterých je potřeba pracovat. Ovšem to je krása tohoto sportu. Stále je co se učit a v čem se zlepšovat,“ napsal na Instagram.

Zdroj: UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.