Spojte se s námi


Bojové sporty

Klein doručil v Londýně atraktivní podívanou, po dvou výhrách si však v UFC připsal „pouze“ remízu

UFC 286 nabídlo na první kartě turnaje souboj, v němž se představil bývalý bojovník Oktagonu a první slovenský borec v UFC Ludovít Klein. Soupeřem mu byl Jai Herbert a třebaže byl Klein favoritem, neměl to vůbec snadné.

Publikováno

dne

UFC 286 nabídlo na první kartě turnaje souboj, v němž se představil bývalý bojovník Oktagonu a první slovenský borec v UFC Ludovít Klein. Soupeřem mu byl Jai Herbert a třebaže byl Klein favoritem, neměl to vůbec snadné.

Ludovít Klein si připsal třetí zápas v řadě bez prohry! Nicméně ze třetí výhry v řadě se radovat nemůže, jelikož mu byl Jai Herbert více než vyrovnaným soupeřem. První slovenský bojovník v UFC tedy roli favorita nedostál.

V prvním kole přitom začal zápas právě Klein o něco lépe. V druhé minutě krásně chytil kop, který mu mířil na žebra, a doručil úspěšný takedown. Herbert je ale skvělý v brazilském jiu-jitsu a šlo to znát.

Slovák nedokázal ani v horní pozici dominovat. Naopak jeho soupeř se pokusil neúspěšně o armbar, navíc byl zespodu velice agresivní. Trefoval lokty i upkicky a otevřel Kleinovo obočí. Herbert působil v prvním kole lépe.

Ve druhém kole, které bylo vyrovnané, působil o něco lépe Klein. Držel střed oktagonu, byl přesnější, aktivnější a třebaže nedostal Herberta do nějak velkých problémů, byl nebezpečnější.

Třetí kolo bylo pro změnu nahoru dolu. Klein byl zpočátku aktivnější, kreativnější a lépe trefoval, snažil se Herberta několikrát překvapit. Jenže ve druhé polovině kola dostal Herbert Kleina na zem. Ten se ale nevzdal, dokázal vstát a sám doručil takedown.

Zápas byl velice vyrovnaný a bodovým rozhodčím nebylo co závidět. Souboj tedy skončil remízou. Nutno ale zmínit, že tomu pomohl i fakt, že Herbert čelil stržení bodu kvůli dvěma úderům do slabin.

Nicméně Klein to má nyní v UFC 3-2-1 a je důležité, že neprohrál. Jeho zápas byl navíc atraktivní a v žebříčku by si tak neměl pohoršit.

Zdroj: UFC, Sherdog, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.