Spojte se s námi


Bojové sporty

Kincl si přeje za soupeře Materlu! Vémola? Nemá co více předvést, přiznal Inspektor

Patrik Kincl přišel o soupeře na titulovou obhajobu, Robert Bryczek odešel do UFC a Oktagon bude současnému šampionovi střední váhy hledat náhradu. Sám Kincl ale přiznal, že v hlavě jedno jméno má.

Publikováno

dne

Patrik Kincl přišel o soupeře na titulovou obhajobu, Robert Bryczek odešel do UFC a Oktagon bude současnému šampionovi střední váhy hledat náhradu. Sám Kincl ale přiznal, že v hlavě jedno jméno má.

Stejně jako každého českého fanouška jej překvapila informace o přestupu Roberta Bryczeka do UFC. Polák měl ve smlouvě podmínku, díky které mohl odejít v jejím trvání a k zápasu s Kinclem již nedojde.

Těšilo se na něj přitom poměrně velké množství fanoušků a mohl to být jeden z vrcholů posledního turnaje roku v pražské O2 areně. Místo toho musí Oktagon shánět náhradu.

Získejte zdarma až 500Kč zdarma za regitraci

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vzhledem k datu turnaje má ještě spoustu času, nicméně již nyní Inspektor nadnesl jedno jméno, o kterém nedávno hovořil i Karlos Vémola.

„Spekulovalo se tady o jméně Michal Materla. Jsem přesvědčený, že Karel s ním nenastoupí. Mně by se tento zápas líbil. Soupeř, který má velký jméno, v žebříčku je vysoko, myslím si, že by to byl adekvátní soupeř pro titul.

Měli jsme se potkat v KSW, to nedopadlo, tohle jméno mě napadlo jako první. A určitě to je lákavé jméno i pro fanoušky,“ řekl Kincl pro Kaocko.cz.

Následně promluvil i o Vémolovi, jelikož jsou tu stále někteří fanoušci, kteří by si přáli třetí zápas. Kincl ale tuto možnost rázně popřel a je nereálné, že by na to došlo.

„Karel nemá co více předvést proti našemu poslednímu zápasu. Porazil jsem ho asi v mojí nejhorší zápasový formě za poslední dobu. On se po tomhle zápase rozhodl jít o váhu výš, aby už na mě nenarazil, takže si nemyslím, že je to reálná věc,“ dodal.

Nejpravděpodobnější varianta je ta, že Oktagon najde někoho v zahraničí, jelikož je střední váha aktuálně poměrně vybrakovaná. Jediné reálnější jméno z Oktagonu je Vlasto Čepo, ovšem i on sám zřejmě cítí, že k tomu ještě potřebuje alespoň jednu výhru.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Oblíbené