Spojte se s námi


Bojové sporty

Kincl se vysmívá Vémolovi! Po zápase stručně zareagoval na jeho výkon s Matavaem

Karlos Vémola po návratu do klece dokázal porazit Al Matavaa v prvním kole. Český Terminátor nicméně nemůže výhru oslavit, jelikož jej čeká za měsíc zápas o titul s Patrikem Kinclem. A právě on stručně na zápas zareagoval.

Publikováno

dne

Karlos Vémola po návratu do klece dokázal porazit Al Matavaa v prvním kole. Český Terminátor nicméně nemůže výhru oslavit, jelikož jej čeká za měsíc zápas o titul s Patrikem Kinclem. A právě on stručně na zápas zareagoval.

Po výhře nad Aleksandarem Iličem si dal Vémola nucenou pauzu. Elitní český zápasník dostal zánět do ramene a prosincová odveta s Patrikem Kinclem byla ta tam.

Místo možné oslavy návratu pásu šampiona střední váhy do jeho rukou tak musel rehabilitovat a psychicky se srovnávat s tím, že jeho tělo zkrátka již nikdy nebude stoprocentní.

Po začátku nového roku se nicméně domluvil nový termín a Vémola se s Kinclem utká 20. května v pražské O2 areně, kde se mimo jiné dočkáme i dvou zápasů Tipsport Gamechangeru.

Před soubojem s Kinclem si Terminátor ještě domluvil souboj s Al Matavaem, přičemž byl tento výběr mnohými kritizován a dokonce i vysmíván.

Vémola se bránil, avšak zápas potvrdil mnohé obavy. Matavao byl silný v postoji a Vémolu několikrát trefil, avšak na zemi nedokázal nic a v prvním kole byl konec.

„Musím bojovat chytře. Kincl mě v žádném aspektu nemůže porazit, jsem lepší ve všech směrech. Ale když udělám chybu, tak je dost chytrý na to, aby mě za ni potrestal,“ nechal se slyšet Vémola na tiskové konferenci.

Po samotném utkání ale na zápas zareagoval i Kincl, který na svém Instagramu ve stories zveřejnil fotografii, na které spí a přidal výstižný popisek.

„Tak asi takhle v klidu můžu na ten květen být! Ale nechci.“ Uvidíme tedy, zda dostojí svým slovům a obhájí pás, o který jeho rival opravdu stojí.

Zdroj: Oktagon MMA, Instagram Patrika Kincla

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.