Spojte se s námi


Bojové sporty

Keita se dočkal velkého posunu ve světovém žebříčku! Šampion Oktagonu je obklopen bojovníky UFC

Je šampionem Oktagonu, sní o působení v UFC a to kolem něj už zřejmě krouží. Nyní se Losene Keita navíc dočkal výrazného posunu v žebříčku a je obklopen právě bojovníky z nejlepší MMA organizace.

Publikováno

dne

Je šampionem Oktagonu, sní o působení v UFC a to kolem něj už zřejmě krouží. Nyní se Losene Keita navíc dočkal výrazného posunu v žebříčku a je obklopen právě bojovníky z nejlepší MMA organizace.

Losene Keita byl doslova trefou do černého. Dost možná ani samotní promotéři Oktagonu nečekali, jak velký talent ulovili, když jej sehnali pro zápas s Karolem Ryšavým. Oblíbeného slovenského bojovníka porazil a to ve velkém stylu.

V pětikolové bitvě pak dokázal porazit také Ronalda Paradeisera a v titulovém zápase obdobně, jako zničil Ryšavého, zničil také legendárního Ivana Buchingera. Udivuje všechny svou rychlostí, výdrží i ambicemi.

Je skoro jisté, že se stále teprve 24letý bojovník probojuje do UFC. Už nyní jej má nejlepší organizace na svém radaru, on sám sní o tom, že by si odbyl premiéru už na zářijovém turnaji v Paříži.

V Oktagonu však má Keita smlouvu ještě na několik zápasů a je otázkou, co bude dál. Jisté však je, že po výhře s Buchingerem se dočkal výrazného posunu ve světovém žebříčku serveru Fight Matrix, který je brán za nejrelevantnější MMA žebříček.

Nějakou dobu sice server počítal chybně s tím, že Keita Ryšavému podlehl, chyba už ale byla opravena a šampiona Oktagonu najdeme v první stovce lehkých vah na světě. Hájí krásné 87. místo.

Zajímavé je, že je v obklopení bojovníků nejlepších organizací. Hned před ním jsou dva bojovníci UFC, za ním se nachází jeden bojovník Bellatoru a další bojovník UFC, který se navíc brzy utká ve slovenským Ludovítem Kleinem.

Zdroj: Fight Matrix

Reklama

Bojové sporty

Tyson Fury sází jeden milion dolarů na svého bratra Tommyho v boxerském zápase proti Jakeu Paulovi

Tyson Fury je připraven položit na stůl jeden milion dolarů na svého bratra Tommyho Furyho v zápase s Jakem Paulem. Nevěří ale, že mladý youtuber má peníze na to, aby ho vyplatil.

Publikováno

dne

Tyson Fury je připraven položit na stůl jeden milion dolarů na svého bratra Tommyho Furyho v zápase s Jakem Paulem. Nevěří ale, že mladý youtuber má peníze na to, aby ho vyplatil.

Jake Paul bude čelit v srpnu profesionálnímu boxerovi

6. srpna se koná v Madison Square Garden další boxerský zápas amerického youtubera Jakea Paula. Poté, co byl často kritizován za to, že za soupeře si vybírá vyhaslé MMA hvězdy, konečně přitvrdil. Soupeřem mu bude totiž profesionální boxer.

Tím není nikdo jiný, než bratr slavného Tysona Furyho, který neporažen nedávno pověsil boxerské rukavice na hřebík. Tommy Fury není rozhodně žádné ořezávátko. V profesionálním boxu zůstává stejně jako jeho slavnější sourozenec neporažený s bilancí 8-0.

Tyson Fury a Jake Paul rozhodně nelení a promují zápas vzájemným škádlením na sociálních sítích. Spor začal poté, co měl Tyson Fury říci, že vsadí 100 tisíc amerických dolarů na výhru svého mladšího bratra.

Tyson Fury vsadil na svého bratra Tommyho 1 milion dolarů

Hozené rukavice se mladičká hvězda youtube ihned chytla a snažila se zvýšit hodnotu vsazených peněz. „Hej Tysone, vydělal jsi 40 milionů dolarů, ne tolik jako já, ale pojďme nahoru,“ uvedl Paul na Twitteru. „Vsaďme na to milion, dva nebo tři, cokoliv, co chceš, ale pojďme na to,“ chvástal se Paul.

Netrvalo dlouho a Fury zareagoval a přijal výzvu, ale zároveň zmínil, že chce od Paula nějaké záruky, aby byla sázka oficiální. Fury totiž v návaznosti na poslední zvěsti o tom, že Jake Paul prohrál všechny své peníze investováním do kryptoměn, nevěří, že zmíněnými finančními prostředky Paul disponuje.

„Hej, Jakey Boyi, slyšel jsem, že chceš sázku větší než 100 000 $,“ řekl Fury na svých sociálních sítích. „Chceš větší sázku, milion dolarů, pojďme na to,“ vzkázala drzému youtuberovi boxerská legenda těžké váhy.

„A hej, Jakeu, chci ten milion dolarů vidět, protože si nemyslím, že ho máš,“ potvrzoval podmínky dohody. „Nemluvím o kryptoměnách, mluvím o skutečných amerických dolarech,“ uzavřel výzvu Fury.

Mnohými opovrhovaný zápas tím ale zajisté dostává náboj a sázka určitě splní svůj marketingový účel. K zápasu Jakea Paula se vyjádřil také promotér největší československé MMA organizace Oktagon Ondřej Novotný.

„Ty vole, to by se nám asi nevstávalo dobře ráno do práce,“ reagoval na případné další vítězství Jakea Paula ve svém youtube podcastu MMA Letem světem.

Zdroj: MMA Fighting

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Ondřej Novotný nerozumí brzkému nastoupení Viktora Pešty po brutálním KO v zámořské PFL

Viktor Pešta podruhé za sebou padl knokautem a mise v zámořské PFL pro něj skončila. O jeho situaci se vyjádřil i jeho dřívější zaměstnavatel a promotér Oktagonu Ondřej Novotný.

Publikováno

dne

Viktor Pešta podruhé za sebou padl knokautem a mise v zámořské PFL pro něj skončila. O jeho situaci se vyjádřil i jeho dřívější zaměstnavatel a promotér Oktagonu Ondřej Novotný.

Viktor Pešta končí v PFL

Nedávno jsme vás informovali, že Viktor Pešta končí v americké PFL a sen na výhru jeden milion dolarů se rozplynul dřív, než získal reálné obrysy.

Po tom, co na konci dubna padl po 85 vteřinách s Rusem Akhmedovem, nastoupil po necelých dvou měsících k dalšímu zápasu. I v tomto souboji s Australanem Wilkinsonem nevydržel první kolo a po salvě úderů rozhodčí ukončil zápas.

Po zápase se samozřejmě vynořily v médiích a diskuzích fanoušků ohlasy, zda po takovém knokautu je rozumné zápasit v tak krátké době. Sám Pešta reagoval, že si byl vědom rizika, ale bylo to jeho vlastní rozhodnutí.

Krom médií a fanoušků se k Peštově situaci vyjádřil i Ondřej Novotný

K situaci Viktora Pešty se vyjádřil i majitel největší domácí MMA organizace Oktagon Ondřej Novotný. Novotný přiznal, že ho informace o zápase Pešty v tak krátkém časovém horizontu šokovala.

„Nepochopil jsem jednu věc, jak je vůbec možné, že nastoupil dva měsíce po takovým KO,“ ptal se nechápavě Novotný ve svém youtube podcastu MMA Letem světem. „Byl jsem hodně překvapen, že jde vůbec zápasit,“ přiznal.

Novotný vysvětlil, že jako promotér organizace musí myslet na zdraví svých bojovníků a často řeší podobné situace. Jako například nedávno s Brazilcem Apollem Silvou, který chtěl údajně po brutálním KO na Oktagon Underground v brzké době znovu zápasit.

„Kámo, ty jsi dostal od Mazucha takový vypínák, že bys tři měsíce neměl mít kontakt,“ reagoval Novotný na prosbu Brazilce. Ten měl posílat Novotnému testy od doktora, že je jeho mozek po drtivé ráně v pořádku, ale promotér zůstával neoblomný.

Novotný vyjádřil obavu o Peštovu kariéru, přeje mu ale brzké uzdravení

„Viktor dostal pekelné KO v prvním zápase, ve druhém už ta první rána byl jakoby finálový úder a už se jen čekalo, kdy to přijde,“ vrátil se zpět k Peštově prohře. „Tohle jsou za dva měsíce dva vypínáky, které můžou tvou kariéru sakra zbrzdit,“ dodal na adresu svého bývalého zaměstnance.

„Jsem z toho hodně smutnej, že se mu to takovým způsobem dvakrát za sebou nepovedlo a bojím se, že ta pauza teď bude o to větší,“ vyjádřil obavu o Peštovu budoucnost. „Na dálku přejeme Viktorovi rychlé uzdravení a aby se vrátil silnější,“ dodal.

Zdroj: MMA Letem světem

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Obě krásky zářily v UFC, teď by je mohla čekat zajímavá odveta v boxu bez rukavic. Paige VanZant má zajímavou vyzyvatelku

Populární bojovnici Paige VanZant čeká třetí zápas v organizaci BKFC, která pořádá boxerské zápasy bez rukavic. Prozatím nemá soupeřku, nicméně se dočkala zajímavé výzvy. Přijme ji?

Publikováno

dne

Populární bojovnici Paige VanZant čeká třetí zápas v organizaci BKFC, která pořádá boxerské zápasy bez rukavic. Prozatím nemá soupeřku, nicméně se dočkala zajímavé výzvy. Přijme ji?

Paige VanZant podepsala v organizaci BKFC velmi lukrativní kontrakt. Ostatně se jednalo o hvězdu UFC, která navíc mohla mít velký přínos zejména z marketingového hlediska. A právě ono marketingové hledisko je prozatím tím hlavním, čím organizaci pomáhá.

Ve dvou zápasech totiž dvakrát prohrála a je pod mírným tlakem, protože se od ní přeci jenom čekalo o něco více. Americká bojovnice se však nijak netají tím, že si nyní chce život hlavně užívat a chce dělat to, co ji baví a co jí může vydělat další peníze.

Zkrátka už zřejmě není tolik hladová. Respektive je, ale spíše po výdělcích. I proto za sebou má premiéru u wrestlingové organizace AEW, která je v USA dvojkou za WWE.

Brzy by se ale mohla dočkat právě v BKFC velmi zajímavé soupeřky – velmi hladové Bec Rawling, která se chce VanZant pomstít. Stejně jak VanZant, i Rawlings působila v UFC, byť mnohem s menšími úspěchy.

Rawlings přitom byla v roce 2018 při svém debutu v BKFC jednou z mála žen v organizaci. Nyní má mnoho konkurentek na výběr a chce odvetu s VanZant, která ji pod hlavičkou UFC porazila.

„V MMA mě porazila šťastným kopem, proto bych ji nyní ráda porazila v boxu bez rukavic. Ten zápas dává smysl pro fanoušky i pro mou hrdost. Rozhodně na tento zápas budu tlačit,“ cituje Rawlings server MMA Fighting.

Za zmínku stojí, že Rawlings má v BKFC pozitivní skóre 3:0. VanZant prohrála s bývalou bojovnicí UFC Rachael Ostovich a Britain Hart.

Zdroj: MMA Fighting, BKFC

Pokračovat ve čtení

Oblíbené