Spojte se s námi


Bojové sporty

Karlos Vémola reaguje na drzou výzvu nové akvizice Oktagonu, trochu si však naběhl. Nastínil i zápas v Clash of the Stars

V prosinci byl knokautován, v novém roce šel do kin jeho film a nyní už se připravuje zejména na jedinou věc. Odvetu století. Karlos Vémola před sebou má poslední měsíce profesionální kariéry. Po zápase s Attilou Véghem chce končit. Dostal však jednu zajímavou a drzou výzvu, stále se pak řeší jeho štace v Clash of the Stars.

Publikováno

dne

V prosinci byl knokautován, v novém roce šel do kin jeho film a nyní už se připravuje zejména na jedinou věc. Odvetu století. Karlos Vémola před sebou má poslední měsíce profesionální kariéry. Po zápase s Attilou Véghem chce končit. Dostal však jednu zajímavou a drzou výzvu, stále se pak řeší jeho štace v Clash of the Stars.

Karlos Vémola v prosinci chtěl bojovat s Patrikem Kinclem, ten jej ale kvůli až přehnaně arogantním a sebevědomým výrokům odmítl. Roli samozřejmě hrálo i to, že nedostal peníze, o které si řekl. Terminátor tak zřejmě svůj poslední zápas v O2 aréně svedl s Pirátem.

Mělo to být velkolepé loučení. Terminátor jako obří favorit, Samuel Krištofič jako outsider, kterému se nedávaly téměř žádné šance. Jenže duel netrval ani dvě minuty a Slovák dokázal prvního Čecha v UFC tvrdě knokautovat.

Vémola po prohře nedorazil na tiskovou konferenci, mediálním povinnostem se ale následně nevyhýbal. Působil však zlomeně. Čím dál víc má v hlavě konec kariéry, který si naplánoval. Chce jediné. Nekončit se dvěma prohrami v řadě.

I proto se vyloženě nabízelo, aby se vrátil na vítěznou vlnu proti některému z jeho vyzyvatelů, kterých není málo. Naposledy si o Terminátora řekla nová akvizice Will Fleury, kterého Oktagon představil fanouškům v pátek.

Karlos Vémola reaguje na drzou výzvu

Fleury ve videu, v němž podepisuje smlouvu, pourážel vesměs celou divizi. Na závěr si nechal vzkaz pro olomouckého rodáka: „O Vánocích jsi dostal KO, takže tě nechám pár měsíců odpočinout. Nejdřív si podám tyhle kluky (zbytek divize – pozn. red.), ale žádný konec kariéry, dokud si to nerozdáš se mnou.“

Karlos Vémola už stihl reagovat. Na Instagram vložil stories, v němž použil hlášku, kterou proslul Conor McGregor a kterou již využíval při výzvách ze strany Viktora Pešty. „Who the f**k is that guy?“ ptá se.

Fleury má ovšem na kontě 6 zápasů v Bellatoru (4-2), dva v PFL (1 výhra, 1 no contest) a v rámci světového žebříčku Fight Matrix je na 71. pozici, zatímco Vémola se nachází „až“ na 102. pozici. Prohra s Pirátem jej po dlouhých letech vyřadila z první stovky.

Navíc je zřejmé, že díky rýpnutí si nejen do Vémoly si Ir dokázal získat velkou pozornost. Cíl tedy splnil. Teď už se jen musí předvést v kleci.

Terminátor promluvil také o zápase v Clash of the Stars

Čím dál více se Karlos Vémola skloňuje ve spojitosti s Clash of the Stars. Když byl Oktagon 27. ledna v Newcastlu, zamířil Terminátor ve stejný den právě na akci COTS. Toho si všimla média, ale také konkurence Oktagonu.

Například promotér RFA Boris Marhanský si do Oktagonu právě kvůli Vémolově účasti na akci Clash of the Stars rýpl. To však není zase tak důležité. Důležité je, že český bojovník už v minulosti naznačil, že by se případné bitvě v organizaci plné bizáru nebránil.

To tak nějak potvrdil i nyní v rozhovoru pro Refresher: „Ukažte mi prachy. Já si za peníze dokážu představit zápas s kýmkoliv, kdekoliv a kdykoliv. Od narození jsem novodobý gladiátor, takže když mi ukážeš peníze, tak jdu do toho.“

Je otázkou, jestli se Vémola v Clashi vůbec někdy objeví. Sám však vtipkoval na možný duel s rodem Kotlárů. Organizace by navíc pro hvězdu jeho formátu rozhodně dokázala něco zajímavého vymyslet.

Zdroj: Refresher, Instagram, Oktagon MMA, Karlos Vémola

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.