Reklama

Jsem nervózní, dlouho jsem neměl žádné drogy, vtipkuje Mikulášek před těžkým zápasem

Václava Mikuláška již za týden čeká další velký zápas. Poté, co prohrál s Karlosem Vémolou, jej čeká zápas s jiným mužem, který na “Terminátora” nestačil. Soupeřem mu bude norský policista Thomas Robertsen, který je velkým favoritem.

Zdroj: Oktagon MMA

Václav Mikulášek před sebou má velmi těžký zápas. Utká se totiž s mnohem zkušenějším Thomasem Robertsenem, pro kterého to navíc bude zřejmě poslední zápas profesionální MMA kariéry.

Ještě před soubojem jej ale čekala těžká válka s váhou. Za pět týdnů musel “Baba Jaga” shodit 25 kilogramů. To se mu logicky ještě nepodařilo, takže je váha s rychlostí aktuálně jeho prioritou.

„Fyzičku už nenahoním, takže se soustředím hlavně na rychlost a dělání váhy. Už je to dlouhé, už jsem unavený,“ přiznal Mikulášek.

I když to aktuálně nemá vůbec jednoduché, nechybí mu smysl pro humor: „Jsem bez sacharidů, bez cukrů. Mám hlad, chci zápasit, jsem nervózní. Dlouho jsem neměl žádné drogy, tak víte, jak to je…“

Ohodnotil také svého soupeře. Robertsen je dle Mikuláška rozhodně kvalitní soupeř. „Je šikovný tvrďák, ale není zemař ani postojář. Je něco mezi. V tom postoji vidím strašné mezery, na zemi taky. Já sice taky nejsem dokonalý, ale teď jsme na tom pracovali a než abych kecal, tak to radši předvedu v zápase,“ říká “Baba Jaga”.

Mikulášek si do zápasu věří a nepřipouští si nic jiného než výhru. Připíše si cenný skalp?

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené