Reklama

Jon Mariánek se vyjádřil k výzvě Jakuba Štáfka, přijme souboj s českým hercem?

Známý herec Jakub Štáfek na svém instagramovém profilu nedávno vyzval Jona Mariánka, českého kamaráda a editora Jakea Paula, k souboji v boxu. Hvězda sociálních sítí se k výzvě po pár dnech čekání vyjádřila.

Zdroj: AC Sparta Praha

Jakub Štáfek už si svůj debut ve světě MMA odbyl. Stalo se tak na Zápase století 9. listopadu 2019, kdy herec jasně zvítězil nad Peterem Benkem a zdá se, že hledá nové výzvy.

Nedávno totiž na souboj vyzval i Jona Mariánka, českou hvězdu sociálních sítí, jenž je editorem a blízkým přítelem známého Jakea Paula.

Na reakci jsme si museli chvíli počkat, Mariánek se ovšem k situaci konečně vyjádřil na svém Youtube.

“Štáfku, rád bych si to s tebou rozdal, ale s tím tvým taťkou Ondřejem Novotným fakt nechci nic řešit. Je mi jasné, že mi nabídne tak milion. S tím si tady můžu tak maximálně jít vytřít p*del,” řekl.

“Nechci se na tebe v**rat. Je mi tě líto a chápu, že máš rodinu. Navíc teď přišel koronavirus, takže je to teďka všechno finančně hodně náročné.”

“Lituju, že nemáš ani na auta, tak musíš všude jezdit tramvají. Co jsem si tak vygooglil tvoje jméno, tak všechny články byly o tom, jak prodáváš drogy.”

“Myslím si, že zadní vrátka tam máš a nepotřebuješ tady Honzíka z Ameriky, aby ti něco platil. Já jsem nad tím přemýšlel a mohli bychom si dát ty šachy přes Skype.”

“Vydělají se pro tebe nějaké prachy, ať se má tvoje dcera dobře a můžeš ji aspoň poslat do nějaké lepší školky,” vyjádřila se z USA hvězda sociálních sítí Mariánek.

Zdroje: Youtube

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jakube, jsi můj oblíbený hrdina. Nesleduji všechny seriály. Ale jít do ringu, to chce srdce a tréning. Tak držím palce, ale Ty se nebojíš. Tak hodně štěstí v manželství, herectví i sportu. Tom

  2. Chlapeček evidentně touží po pozornosti. Z toho usuzuji, že měl velmi špatně dětství a teď se snaží zaujmout. Nic neumi. Nic nevytváří. Prostě zbytečná existence. A pravděpodobně, podle jeho předstíráneho ega, má sice velké prachy, velké auto, ale asi má malé……prostě chudák kluk. Tak snad mu tohle pomáhá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené