Spojte se s námi


Bojové sporty

Jiří Procházka ve videu z přípravy ukázal vynikající formu! Fanoušci volají po odvetě s Pereirou, preciznost porazí sílu, vzkazují

Moravský samuraj se vrací do akce. Jeho další zápas se rychle blíží a tak ladí formu. Jiří Procházka se navíc pochlubil krátkým videem z přípravy a fanoušci žasnou. Někteří hned volají po odvetě s Alexem Pereirou.

Publikováno

dne

Moravský samuraj se vrací do akce. Jeho další zápas se rychle blíží a tak ladí formu. Jiří Procházka se navíc pochlubil krátkým videem z přípravy a fanoušci žasnou. Někteří hned volají po odvetě s Alexem Pereirou.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Příprava je v plném proudu, do další bitvy zbývá už jen měsíc. Jiří Procházka má velké odhodlání napravit svou poslední chybu, když 11. listopadu minulého roku nestačil na Alexe Pereiru a padl po ukončení ve druhém kole.

Ukončení však bylo hodně kontroverzní. Mimo to období před zápasem neměl moravský samuraj vůbec snadné. Po bitvě totiž přiznal, že jej trápily různé problémy a mnoho toho neodtrénoval. Vzhledem k okolnostem si vedl skvěle.

V duelu působil lépe než jeho soupeř. Jenže se nechal namlsat, šel si pro knokaut a opatrnost šla stranou. Na to doplatil. Nebylo překvapení, že se svým týmem Moravan usiloval o odvetu, té se ale nedočkal.

Místo toho dostal Jiří Procházka čas na to, aby se dal dohromady. Už v dubnu se navíc ukáže na jubilejním galavečeru UFC 300, kde jej čeká další nesnadná prověrka.

Jiří Procházka se pochlubil formou

Od momentu, kdy vstoupil do UFC, se měří pouze s absolutní světovou špičkou. A jeho další zápas nebude výjimkou. Tentokráte Jiří Procházka čelí dalšímu nepříjemnému borci. Aleksandar Rakic však dlouhou dobu kvůli zranění nebojoval, což může být výhoda moravského samuraje.

BJP navíc prozradil, že o motivaci nemá nouzi. Kromě toho, že absolutní mistrovství je jeho cílem, mu měla organizace přislíbit titulovou bitvu, pokud dokáže Rakice porazit. Z příspěvků, které bývalý král Rizinu vkládá na sociální sítě, se zdá, že je ve vynikající formě.

Naposledy se pochlubit krátkým klipem z tréninku v sobotu odpoledne. Fanoušky nadchl. Působí skvěle. Evidentně se hodně zaměřuje na preciznost a pohyb. „Jsem všude,“ píše v příspěvku.

Fanoušci jeho formu oceňují také. V komentářích se hned několikrát objevila zmínka o touze po odvetě s Pereirou. Ostatně s takovým pohybem, jaký ukazuje na videu, by mohl Brazilci zatápět ještě o poznání více než tomu bylo v prvním duelu.

Zdroj: UFC, Jiří Procházka, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.