Reklama

Jiří Procházka? Toho rozeberu, přísahám! Dejme věci do pohybu, říká vyzyvatel Rakič

Jiří Procházka je blízko titulové bitvě, dokonce má být náhradníkem pro zápas Blachowicz vs. Teixeira, nyní se mu však vysněný zápas vzdálil. Ještě před zápasem o titul se má utkat s Aleksandarem Rakičem.

Zdroj: Se souhlasem Jiřího Procházky

Jiří Procházka byl v posledních týdnech tlačen do titulového zápasu, jeho soupeř měl vzejít z dvojice Jan Blachowicz – Glover Teixeira.

Nyní by před sebou měl však mít ještě jednoho soupeře, než o titul zabojuje. Tím má být Aleksandar Rakič, který se nachází o příčku za Procházkou.

“Věřím, že se mi Glovera podaří porazit, takže znovu obhájím titul šampiona a později mi možná dají Procházku. Myslím si však, že by se měl nejprve utkat s Rakičem, ať zjistíme, kdo je vlastně lepší,” řekl Blachowicz.

Rakič tak okamžitě zareagoval a vyslovil souhlas s polským šampionem. A to i přesto, že zápas s Procházkou v minulosti odmítal.

“Souhlasím se šampionem Blachowiczem. Jeho čas také přijde, ale prvně rozeberu Procházku. Přísahám. Nenechme polo-těžkou divizi stát a dejme věci do pohybu,” zveřejnil na Twitteru.

Je tak velice pravděpodobné, že právě Rakiče bude muset Procházka porazit ještě před vysněným titulových zápasem.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Naprosto zbytečný zápas. Dvojnásobný champ Rizinu, 28win (25KO/TKO), skalp Oezdemira a spektakulární Reyese, jakožto dvojnásobného titulového vyzyvatele. Snad má Dana rozum a tenhle zápas neposvětí. Rakič si nezaslouží fight s Jiřím. Na druhou stranu, jestli to posvětí Dana, tak easy money pro Jirku.

  2. Já doufám, že Dana Rakiče pošle někam. Když Jirka přišel do UFC, tak pohrdavě odmítal a nyní by s ním chtěl zápasit, když je za Jirkou? Doufám, že ho Jirka bude stejně pohrdavě odmítat s Rakičovima slovy: Koukám se jen před sebe.

  3. On na něj stejně Rakic dřív nebo později čeká. Ať už bude mít JP zrovna pás nebo ne. Myslím, že to JP vezme.

  4. já fakt tyhle ego uřvaný týpky typu Rakic nějak nedávám, líbí se mi Procházky styl, že na něj nereaguje

  5. Pokud si dobře pamatuji, tak Blachowicz Procházku hned po posledním zápase vyzval a teď zas nějaký mekotání… A co se týče uplakánka Rakiče, tak ten na Procházku dost sral a teď kňourá, jak micka…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené