Spojte se s námi


Různé

Jiří Lehečka vs. Francesco Passaro: Preview a tipy na sázení

V úterý 8. listopadu začíná ATP Next Gen Finals, tedy Turnaj mistrů pro hráče do 21 let. Hned v prvním utkání se představí jediný český zástupce, kterým je Jiří Lehečka. Jeho soupeřem bude domácí Francesco Passaro.

Publikováno

dne

V úterý 8. listopadu začíná ATP Next Gen Finals, tedy Turnaj mistrů pro hráče do 21 let. Hned v prvním utkání se představí jediný český zástupce, kterým je Jiří Lehečka. Jeho soupeřem bude domácí Francesco Passaro.

Jiří Lehečka je dvacetiletý tenista původem z Mladé Boleslavi. Na žebříčku ATP jej v současné chvíli můžeme nalézt na 74. místě, díky čemuž je aktuální českou jedničkou. V kalendářním roce 2022 se mu povedlo získat 630 bodů.

Nejvíce se mu dařilo na antuce, kde vyhrál 24 duelů. Na tomto povrchu si připsal také jediný letošní titul, a to v Liberci.

Cizí mu ale není ani tvrdý povrch, což potvrzuje semifinálová účast v Rotterdamu.

Jeho prvním soupeřem na ATP Next Gen Finals bude jednadvacetiletý Francesco Passaro. Italský tenista se momentálně nachází ve druhé stovce žebříčku ATP, konkrétně na 119. pozici. To je zároveň i jeho kariérním maximem.

Také on zaznamenal nejlepší výsledky na antuce, kde měl letos bilanci 35 výher a jen osmnácti proher.

V posledních týdnech se mu ale příliš nedařilo, jelikož od 6. září nedokázal vyhrát dva po sobě jdoucí zápasy v hlavní části turnaje.

V úterý se uskuteční vůbec první vzájemný zápas těchto soupeřů. Ačkoliv bude mít Passaro v Miláně výhodu domácího publika, papírovým favoritem na vítězství je nepochybně Lehečka, který má s velkými zápasy mnohem více zkušeností.

Pokud chce český reprezentant pomýšlet nad postupem ze skupiny, měl by zvítězit. Dále jej totiž čekají Arnaldi a Nakashima, což by měli být těžší soupeři. Zápas budete moci sledovat na televizním kanále Eurosport 2.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.