Spojte se s námi


Bojové sporty

Jamahal Hill: Pokud dokáže Procházka nějakým působivým způsobem ukončit Rakiče, tak je to stále zápas, který chci

Už za necelé dva týdny uvidíme Jiřího Procházku opět v kleci. V případě výhry nad Aleksandarem Rakičem by se mohl přiblížit titulové šanci, přičemž Jamahal Hill dal jasně najevo, že o zápas s ním stále stojí.

Publikováno

dne

Už za necelé dva týdny uvidíme Jiřího Procházku opět v kleci. V případě výhry nad Aleksandarem Rakičem by se mohl přiblížit titulové šanci, přičemž Jamahal Hill dal jasně najevo, že o zápas s ním stále stojí.

Turnaj UFC 300 je za dvěřmi, dočkáme se jej už v neděli 14. dubna v ranních hodinách. Galavečer je pro českého fanouška zajímavý zejména z toho důvodu, že na něm bude startovat Jiří Procházka, bývalý šampion polotěžké váhy.

Všeobecně se předpokládalo, že Procházka, jenž se střetne s Aleksandarem Rakicem, nebude chybět na hlavní kartě. Nakonec tomu tak ale nebude a zajímavý souboj uvidíme na prelims. To pochopitelně nemusí moravského samuraje nijak mrzet nebo trápit.

Naopak za to vlastně může být i rád. Trenér Martin Karaivanov přiznal, že to bude oproti dřívějším zápasů velký rozdíl hlavně co se týče mediálních povinností. Procházku tedy nebude nic rozptylovat.

A co dál? V případě porážky se další titulová šance Procházkovi výrazně vzdálí a bude se k ní muset skrze několik zápasů probojovat. V opačném případě by ale měl být prvním na řadě, který půjde s příštím šampionem.

Aktuálně drží pás Alex Pereira, ale stejně jako v případě zranění Procházky se zranil i dřívější šampion Jamahal Hill, který půjde svůj první zápas o titul. A v případě výhry nemá problém s tím jít právě s Procházkou.

Hill o Procházkovi

„Až zvítězím nad Pereirou, tak jsou v mojí divizi pouze dva zápasy, které dávají nějaký smysl. Pokud dokáže Jiří Procházka nějakým působivým způsobem ukončit Aleksandara Rakiče, tak je to stále zápas, který chci.

Sice prohrál s Alexem Pereirou, ale já si myslím, že by měl mít pořád respekt šampiona a zaslouží si šanci získat titul zpět. Věřím, že náš vzájemný zápas by byl skvělý,“ řekl Hill v rozhovoru s Michaelem Bispingem.

Zdroj: Michael Bisping, MMA Shorties

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.