Reklama

Jake Paul lhal ohledně prodeje PPV! Jeho zápas s Woodleym tolik netáhl

Jake Paul porazil i svého třetího soupeře a po zápase se chvástal prodeji PPV, které dle něj měly dosáhnout až na 1 500 000. Takové číslo by konkurovalo i nejlepším turnajům UFC, realita je ovšem jinde a zápas na prodeje PPV příliš netáhl.

Jake Paul vyhrál i nad Tyronem Woodleym, bývalém šampionovi organizace UFC. Paul se po akci chvástal prodeji PPV, kterých ohlásil až 1 500 000.

Většina lidí nevěřila tomu, že by čísla byla pravdivá, a taky že nebyla. Dle zahraničních zdrojů bylo prodejů PPV okolo půl milionu.

To je vskutku obrovský rozdíl. Zápas zajímal velké množství lidí, většina ale odmítala zaplatit předražený stream, a tak zápas sledovala zdarma přes streamy, které byly na internetu.

Tento zápas se tak na prodejích neukázal tak výborně, jak se očekávalo, přesto vydělal velké množství peněz, kvůli kterým se konal.

Oba bojovníci měli dostat okolo 2 milionů dolarů s tím, že měli procenta z prodejů PPV. A co odveta, o které se tak mluvilo?

Paul by s ní souhlasil, jeho soupeř ale musí splnit sázku, kterou si dali před zápasem, a to je vytetování jména vítěze na své tělo. A z toho se snaží Woodley vykroutit.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené