Reklama

Jak se vyvíjel zápas Vémoly s Pirátem? Terminátor dal Oktagonu tři možnosti

Organizace Oktagon již přislíbila, že se dočkáme zápasu Karlose Vémoly se Samuelem Pirátem Krištofičem, který byl ohrožen kvůli tomu, že Vémola nechce do oktagonu vstupovat jako první. Vše je ale nakonec na dobré cestě. Proč?

30. prosince tohoto roku pořádá největší česká MMA organizace turnaj Oktagon 30, jehož hřebem bude souboj Karlose Vémoly se Samuelem Pirátem Krištofičem.

Tento zápas byl ale ohrožen, Pirát je totiž dočasným šampionem a Vémola by tak měl správně do oktagonu vstupovat jako vyzyvatel, tedy jako první, což rázně odmítá.

Po jednáních s oba zápasníky je ale zápas v podstatě potvrzen, zdá se tak, že Pirát s organizací Vémolovi ustoupili, aby se souboj konal.

“Já jsem Ondrovi (Novotnému) dal tři možnosti, jak by se ten zápas mohl uskutečnit. Teď je balon v jejich rohu. Ondra říkal, že to přetlumočí na Slovensku, jak se na to budou tvářit. Nechci zatím otevírat, jaké to jsou možnosti.

Pořád se stavím do role, že někoho buduju. Zápas s Attilou jsem udělal a těžil z toho Attila. Koho zajímá zápas Piráta s někým? Všechny zajímá zápas Piráta se mnou. Ať už dáte Piráta s kýmkoliv, tak to v podstatě nebude nikoho zajímat. To vím já, to ví Ondra, to ví všichni. Taky by to mělo být fér na mojí stranu,” řekl Vémola v rozhovoru pro Sport.

Dvě možnosti jsou poměrně známé. Vémola navrhoval, že vítěz bere všechny peníze, s čímž Pirát logicky nesouhlasí. Zdá se tak, že vyhrála ta možnost, že Pirát půjde jako první, i když drží pás.

Zdroj: Sport, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené