Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Italové budou dohánět jednogólové manko ze Švédska

Publikováno

dne

První zápas rozhodl jediným gólem střídající záložník Jakob Johansson. Italové ale měli v zápase mírnější převahu. Krajní obránce Matteo Darmian dokonce orazítkoval tyč, ale Švédové dokázali udržet těsnou výhru a jedou do Itálie s výhodou.

Italové navíc nemohou postavit do hry Marca Verrattiho, který je suspendovaný. Švédové se zase budou muset obejít bez zraněného Albina Ekdala.

V posledních 3 vzájemných duelech padl vždy jeden gól, který vstřelil domácí tým. Při takovémto výsledku bychom se dočkali prodloužení. A osobně věřím, že je tento výsledek ten nejpravděpodobnější.

Švédové jsou velmi silní doma, ale v kvalifikaci na Mistrovství světa 2018 už to rozhodně neplatilo při jejich venkovních zápasech.

V posledních 5 venkovních zápasech prohráli hráči trenéra Janneho Anderssona hned třikrát. Venku dokázali porazit pouze Lucembursko a také Bělorusko.

Italové sice budou postrádat svého tvůrce hry Marca Verrattiho, avšak i tak mají k dispozici mnoho velmi kvalitních hráčů, kteří by si se Švédskem měli poradit.

Bohužel pro ně však nejsou v dobré situaci, jelikož venkovní výsledek 1:0 je pro domácí odvetu vždy velmi ošidný. I přesto věřím, že to Italové dnes zvládnou a uvidíme je příští rok na šampionátu v Rusku.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.