Spojte se s námi


Různé

Iga Šwiateková vs. Daria Kasatkinová: Preview a tipy na sázení

V úterý večer odehraje svůj první zápas na letošním Turnaji mistryň také Iga Šwiateková, aktuální světová jednička. Proti ní se postaví Daria Kasatkinová, což určitě nebude jednoduchá soupeřka. Jak utkání dopadne?

Publikováno

dne

V úterý večer odehraje svůj první zápas na letošním Turnaji mistryň také Iga Šwiateková, aktuální světová jednička. Proti ní se postaví Daria Kasatkinová, což určitě nebude jednoduchá soupeřka. Jak utkání dopadne?

Iga Šwiateková se v současné chvíli na žebříčku WTA nachází na absolutním vrcholu. Teprve jednadvacetileté polské tenistce totiž patří první pozice se ziskem neuvěřitelných 10 355 bodů. Letos se jí povedlo vyhrát hned osm turnajů.

Od ledna stihla odehrát 72 utkání, přičemž pouze osmkrát odcházela jako poražená. Od poloviny února až do začátku července navíc neprohrála jediný zápas. Prozatím poslední hráčkou, které se tento složitý úkol povedl, je Barbora Krejčíková.

Na tvrdém povrchu opanovala 42 utkání, přemožitelku nenašla v Dauhá, Indian Wells, Miami, San Diegu a také US Open. Očekává se, že Polka by mohla ovládnout také závěrečnou akci sezony.

Na úvod skupiny A ji čeká střetnutí s Darií Kasatkinovou, pětadvacetiletý ruská tenistka. Na žebříčku WTA ji můžeme momentálně nalézt na osmé pozici se ziskem 2 935 bodů. To je zároveň i jejím žebříčkovým maximem.

Také Rusce se výsledkově daří na tvrdém povrchu. Kasatkinová získala cennou trofej v San Jose a následně i v kanadském Granby. Na Turnaj mistryň se ale kvalifikovala jen velmi těsně, neboť její krajanka Veronika Kudermetová získala jen o 140 bodů méně.

Favoritkou šestého vzájemného klání je nepochybně Šwiateková. Ta prohrála pouze úvodní duel, který se odehrál minulý rok. Letos se soupeřky utkaly hned čtyřikrát a Rusce se nepovedlo vyhrát ani jednu sadu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.