Spojte se s námi


Bojové sporty

Hvězdní soupeři jej odmítli, Kozma se s ním může porvat o titul. Je jedno, koho proti mně do klece postaví, výsledek bude stejný, má jasno Amiran Gogoladze

Oktagon nedávno představil mini-pyramidu, která povede k titulu welterové váhy. Zúčastní se jí hned čtveřice bojovníků. Pouť za statusem šampiona odstartuje v pražském Edenu. Jedním z účastníků je Amiran Gogoladze, který v rozhovoru pro Ruik jasně prohlásil, že králem divize se stane on.

Publikováno

dne

Oktagon nedávno představil mini-pyramidu, která povede k titulu welterové váhy. Zúčastní se jí hned čtveřice bojovníků. Pouť za statusem šampiona odstartuje v pražském Edenu. Jedním z účastníků je Amiran Gogoladze, který v rozhovoru pro Ruik jasně prohlásil, že králem divize se stane on.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

David Kozma, Ion Surdu, Leandro Silva či Amiran Gogoladze. Jeden z těchto bojovníků se stane novým šampionem welterové váhy. Oktagon si totiž připravil zajímavou mini-pyramidu, která odstartuje v červnu v Edenu.

O titulový zápas se porvou Kozma a Surdu na jedné straně, Apollo a Gogoladze na straně druhé. Vítězové nastoupí proti sobě a rozhodnou o tom, kdo bude nově korunovaným králem divize.

Svým kvalitám věří každý z nich. Všichni chtějí být šampionem. Každý věří, že může pyramidu ovládnout. Vítěz a šampion bude ovšem pouze jeden. Mezi favority patří zejména Amiran Gogoladze. Už od pohledu je přímý, tvrdý, drsný. V kleci s ním rozhodně stát nechcete.

Soupeři ho odmítali, porazit hodlá každého

Jeho bilance 16-3 je tak trochu děsivá. Nikdy nebyl ukončen. Sám 11 zápasů ukončil před limitem. Jednu z proher má kvůli zranění, a to v Dana White’s Contender Series, kde se rval o smlouvu s UFC.

Že s ním nechce do klece vstoupit každý, to potvrdil nejen Oktagon, ale i sám gruzínský Sniper. „Andreas Michailidis a pak Louis Glismann se mnou odmítli bojovat. O to víc si cením toho, že Apollo zápas se mnou přijal,“ vyjádřil se pro Ruik.

Amiran Gogoladze pak má pro brazilského bojovníka zejména slova chvály: „Je to pravý veterán. Legenda tohoto sportu. To, že zápas přijal, dokazuje, že v sobě stále má toho psa. Miluju výzvy, zkušené soupeře. To je to, co jsem chtěl celou kariéru. Respektuju ho. Ale jsem připraven ukázat, že v MMA nastal čas nové generace.“

Co se týká titulové pyramidy, tak si soupeře nevybírá. Je mu jedno i to, kdo vyhraje duel Kozma vs Surdu: „David je bývalý šampion a hodně zkušený bojovník, Ion je zase ukončovatel jako já. Jejich zápas bude zajímavý, ale upřímně je mi jedno, kdo vyhraje. Ať proti mě nastoupí kdokoliv z nich, výsledek bude stejný.“

„Doručím fanouškům zajímavý zápas a přivezu vítězství do mé Gruzie. Když už mám ale mluvit o tom, s kým bych chtěl bojovat o titul, rád bych vyzval Davida Kozmu v největší aréně v České republice na nejvíc našlapané kartě, kterou může Oktagon doručit,“ dodal.

Amiran Gogoladze chce dokázat své kvality

„Je to ohromující pocit, být jen jeden krůček od toho, abych se stal šampionem největší evropské organizace. Motivace pro mě nikdy nebyla problém. Vše dělám pro svou rodinu a pro svou zem. Abych mohl zvednout nad hlavu vlajku,“ nechal se slyšet Amiran Gogoladze.

Jedna věc jej ale trápí: „Uvnitř mě trápí, že jsem nebyl schopen ukázat moje kvality a schopnosti v Tipsport Gamechangeru. Opravdu věřím, že jsem nejlepší bojovník welterové váhy v Oktagonu. Teď mám ovšem šanci znovu prokázat, co dovedu.“

Na druhou stranu si užívá, na jak velkých akcích bojuje. „Bojoval jsem před největšími davy v největších halách. Poprvé jsem se ukázal v pražské O2 aréně, pak v Tipos Areně v Bratislavě a teď mě čeká Eden v Praze,“ pochlubil se.

„Všechny tyto eventy byly pro fanoušky nejvíc zajímavé. Vážím si toho, že mě Oktagon cení tak vysoko a že mě vidí jako tak zábavného, abych mohl reprezentovat organizaci na takových akcích. Nemůžu se zápasu v Edenu dočkat,“ uzavřel rozhovor gruzínský Sniper.

Zdroj: Ruik

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.