Reklama

Hrozivá zpráva pro Vémolu. Zranění jsou vážná, musí na sérii operací

Karlos Vémola musel kvůli zranění zrušit titulový zápas s Marcinem Naruszczkou. Bohužel zranění je tak vážného rázu, že se nedá očekávat jeho rychlý návrat a nyní jej čekají další operace.

Karlos Vémola absolvoval operaci, při které se však zjistilo, že zranění jsou mnohem vážnější, než na první pohled vypadala.

“Podle doktorů se bohužel potvrdilo to, v co jsem tajně doufal, že se nepotvrdí… Urval jsem sakumprásk všechno, co šlo,” řekl Vémola na svém Instagramu.

Zranění jsou totiž takového rázu, že ani po této operaci není vše napraveno. Musí tak na další operaci za 4 týdny a existuje varianta, že ani ta nebude stačit.

Vémola by měl v nemocnici zůstat alespoň týden, dle jeho slov tam ale takovou dobu zůstávat nehodlá. Organizace totiž již ve čtvrtek pořádá velkou tiskovou konferenci, které se Vémola chce zúčastnit.

“Ve čtvrtek máme tiskovku. Na tu jim minimálně uteču. A samozřejmě dorazím na Štvanici, protože mě mrzí, že tam nemůžu bojovat. Ať se s vámi můžu vidět a můžeme se vyfotit a abych nepřišel o nejkrásnější turnaj roku,” dodal.

Otázkou tak je, zda se Vémola vůbec dokáže zotavit ze zranění do listopadového zápasu s Marpem v boxu.

Zdroj: Karlos Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené