Spojte se s námi


Ostatní

Hráči v Anglii přiletěla od fanouška facka. Hříšník se na fotbalový stadion jen tak nepodívá

Publikováno

dne

Právě hrajete zápas a vrháte se do souboje o balón u kraje hřiště. Soupeř vás v něm pošle do zázemí a v tu ránu vám od fanouška přilétne facka. Přesně v takovéto situaci se ocitl hráč Grimsby Charles Vernam. Nyní byl dotyčný fanoušek za své chování potrestán.

9. září při střetnutí Bury FC a Grimsby, dvou týmů ze čtvrté nejvyšší anglické fotbalové ligy, dostal útočník hostujícího Grimsby od domácího fanouška facku. Incident, který se odehrál poté, co Charles Vernam sklouzl po souboji za postranní čáru až k tribuně, rozhodčí neopomenul zaznamenat do zápisu o utkání. Případu se ujala manchesterská policie a hříšníka vyhledala.

30letý fanoušek si nyní vyslechl verdikt. Další tři roky se nemůže jít podívat na žádný fotbalový zápas. Navíc dostal doživotní zákaz navštěvovat domácí utkání Bury FC. Představitel klubu se k celé situaci vyjádřilo takto: „I když si ceníme toho, že fotbal dokáže ve fanoušcích vyvolat vášně a emoce, nikoho to neomlouvá z iracionálního chování a útoku na druhého člověka.“

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.