Spojte se s námi


Bojové sporty

Gustavo Lopez: Žralok Magard? Já ho utopím, není zas tak dobrý. Musí shazovat lidi, aby se cítil líp

Gustavo Lopez? Aktuálně prozatímní šampion Oktagonu. Už v sobotu se ale může stát nezpochybnitelným králem bantamu. V cestě mu stojí drzý žralok Jonas Magard. I o něm se veterán UFC rozpovídal.

Publikováno

dne

Gustavo Lopez? Aktuálně prozatímní šampion Oktagonu. Už v sobotu se ale může stát nezpochybnitelným králem bantamu. V cestě mu stojí drzý žralok Jonas Magard. I o něm se veterán UFC rozpovídal.

Liberec uvidí už v sobotu 15. dubna velice atraktivní bitvu o titul bantamové váhy. Proti sobě se postaví prozatímní šampion Gustavo Lopez a aktuální král divize Jonas Magard.

Oba bojovníci se dostali ke svým pásům díky tomu, že porazili Filipa Macka. Zatímco Magard jej v pětikolové bitvě porazil jasně na body, Lopez se s českým veteránem v kleci příliš nezdržoval a suverénně ho ukončil už v prvním kole.

„Pro Macka jsem definitivně nebyl dobrá náhrada za Magarda. Má nejlepší grappling v Evropě, ale já jsem v něm jeden z nejlepších na světě. Když jsem ho dostal na zem, měl jsem pocit, že bojuju s někým, kdo má modrý pásek,“ hlásí v dokumentu Cesta na Oktagon Lopez.

Lopez je veteránem UFC, bojoval se skutečně skvělými bojovníky. Zmínit lze například hvězdného Meraba Dvalishviliho, který prozatímního šampiona Oktagonu porazil. Má však skvělé nastavení v hlavě, chce se rvát, vezme jakýkoliv zápas.

Přesně tak se dostal do UFC, o vstupu do nejlepší organizace planety se dozvěděl den předem. Za noc shodil deset kilogramů. O souboji s Mackem se dozvěděl s pouhým desetidenním předstihem.

Vyprodaná O2 aréna jej nadchla. Byl v úžasu z atmosféry, která panovala v hale. Totéž si zajisté přeje zažít také v Liberci, kde je sice menší aréna, nicméně hlad po MMA může s atmosférou zamíchat.

Magard je jen další soupeř, tvrdí Lopez

A co vlastně říká na drzého Magarda, který se mu stále snaží dostat do hlavy různými poznámkami, narážkami a shazováním? „Má nějaké problémy, musí lidi shazovat, aby se sám cítil líp. Není zase tak dobrý,“ má jasno Lopez.

„Závidí mi, že žiju život, o jakém sní. Neuvědomuje si, že MMA dělám na plný úvazek. Podnikán mám navíc. Bojoval jsem s různými lidmi, šílenci, světovými šampiony, s nejlepšími. Magard je jen další soupeř. Baby Shark. Říká si, že je žralok, ale já ho utopím,“ slibuje veterán UFC.

Svému slibu bude moct dostát už v sobotu 15. dubna.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.