Spojte se s námi


Ostatní

Granqvist vyhlášen jako nejlepší hráč Švédska

Publikováno

dne

Andreas Granqvist ukončil nadvládu Zlatana Ibrahimoviče. Ten byl nejlepší hráč Švédska desetkrát za sebou a až teď jej z trůnu někdo dokázal sesadit. Řeč je o dvaatřicetiletém obránci hájící barvy ruského Krasnodaru.

Granqvist přišel do Krasnodaru v roce 2013 z italského Janova. S profesionální kariérou začínal v rodném Helsingborgsu, odkud na rok odešel do Wiganu, který v té době ještě hrál Premier League.

V kádru anglického týmu se ale neudržel, a tak zamířil do holandského Groningenu, kde pobyl další tři roky. Následně jeho kroky směřovaly přes Janov právě do Krasnodaru.

Krasnodar je momentálně na páté pozici ruské nejvyšší soutěže. V pohárech se jim ale příliš nevedlo, jelikož z domácího poháru i z Evropské ligy už vypadli.

Andreas Granqvist z pozice stopera vstřelil v dosavadní sezóně jeden gól a na jeden přihrál. Samozřejmě, že na volbu vítěze této ankety mělo vliv i dlouhodobé zranění Zlatana Ibrahimoviče.

Granqvist si však tuto trofej za své výkony určitě zasloužil. Titul nejlepšího hráče Švédska je tedy ve správných rukách.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.