Spojte se s námi


Bojové sporty

GCF oznamuje dva turnaje. Od chvíle, kdy jsme oznámili převzetí značky, vypukl blázinec, říká youtuber a promotér Vladimír Kadlec

GCF coby nejstarší MMA organizace v České republice oznámila dva turnaje, které se uskuteční v blízké době. Není však vyloučeno, že do konce tohoto kalendářního roku dojde i dalším galavečerům.

Publikováno

dne

GCF coby nejstarší MMA organizace v České republice oznámila dva turnaje, které se uskuteční v blízké době. Není však vyloučeno, že do konce tohoto kalendářního roku dojde i dalším galavečerům.

Nedávno oznámila organizace GCF skvělou zprávu. Má totiž nové majitele a nového promotéra. Tím se stal Vladimír Kadlec, kterého mnozí znají pod přezdívkou VladaVideos, kterou se prezentuje na YouTube. Tam jej sledují statisíce lidí.

I díky tomu si GCF získala několik nových fanoušků. Kromě toho na ni určitě nezanevřeli lidé, kteří pamatují časy, kdy v organizaci bojovaly hvězdy jako Karlos Vémola, Jiří Procházka či Patrik Kincl.

Nyní oznamuje GCF dva turnaje, které se uskuteční v blízké době. Už 3. září se uskuteční turnaj GCF 65 v Příbrami, 9. října pak nejstarší MMA organizace na naší scéna zamíří do Olomouce s turnaje GCF 66.

Sledujte nás, bude to stát za to, říká promotér GCF

„Nové GCF odstartujeme v Příbrami, kde se GCF turnaj úspěšně konal už několikrát v minulosti. Hlavní zápas bude mít Viktor Pavlíček. Dále se představí místní borec Jakub Šindelář. Další zajímavá jména a zápasy budeme postupně oznamovat. Následovat pak bude říjnová Olomouc, kde se GCF odehraje v místním hotelu Clarion a turnaj tam pořádá náš partner, který zde GCF pořádal už několikrát a turnaj bude spíše pod jeho taktovkou,“ stojí v tiskové zprávě.

Vladimír Moravec coby promotér GCF věří v nadšení svých fanoušků Poznamenal, že se chce držet filozofie dávání šancí mladým nadějným zápasníkům. Navíc nevylučuje, že GCF bude pořádat i další turnaje, které oznámí případně později.

Nejvíce změn a novinek prý organizace chystá pro příští rok. Oba blížící se turnaje bude vysílat stanice Nova Sport 2.

„Od chvíle, kdy jsme oznámili, že přebíráme značku GCF, tak vypuknul skutečný blázinec. Neustále mi někdo volá a píše, máme skvělé reakce od fanoušků. Na Instagramu jsme za pár dní získali 20 tisíc sledujících. Chceme posunout tuzemské MMA zase o trochu dál, chceme pomoct českým talentům, aby se stali úspěšnými profi zápasníky. A hlavně se u toho všeho chceme dobře bavit. Sledujte GCF – bude to stát za to,“ říká Vláďa.

Zdroj: GCF

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.