Spojte se s námi


Ostatní

Francie přivítá v odvetném zápase Nizozemsko

Publikováno

dne

Francie přivítá na Stade de France Nizozemsko v souboji o druhé místo. Francouzi již minulé kolo nezvládli boj o první místo se Švédy a prohráli 2-1.

Nizozemsko se pomalu, ale jistě probouzí z katastrofických výkonů, které předváděla v poslední době a až na zápas s Bulharskem, který prohráli 2-0 se prezentují velmi dobře.

Proto domácí Francouze rozhodně nečeká nic jednoduchého. První vzájemný zápas v Amsterdamu navíc rozhodl jediným gólem Paul Pogba. Byl to poměrně vyrovnaný duel, ovšem i přesto to tentokrát očekávám, že budou Francouzi dominovat.

STATISTIKY

  • Francie vyhrála 4 z posledních 5 kvalifikačních zápasů.
  • V posledních 3 kvalifikačních zápasech Francie vstřelily oba týmy alespoň jeden gól.
  • Nizozemsko vyhrálo pouze jeden z posledních 3 venkovních zápasů v této kvalifikaci.
  • Francie vyhrála poslední 3 vzájemné zápasy.

PREDICTION

Pro oba týmy je tento zápas naprosto klíčový pro další vývoj ve skupině. Francie by v případě výhry udělala velký krok k prvnímu místu a Nizozemsko by naopak v případě prohry prakticky ztratilo šanci bojovat o postup na Mistrovství Světa 2018.

Každopádně kvalita týmu trenéra Didiera Deschampse je ohromná a výběr Nizozemska by měli přehrát.

Tomu samozřejmě odpovídá kurz na výhru domácích, který se pohybuje okolo 1.57 a od včerejšího dne rychle klesá. Ovšem stále se jedná o velmi pravděpodobný tip, který je i bez value skvělou sázkou.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.