Spojte se s námi


Ostatní

Francie odstartuje přípravu na MS s Walesem

Publikováno

dne

Francie se před velkým zápasem s Německem rozehraje s Walesem, který v poslední době zažívá velký ústup ze slávy.

Wales si totiž nedokázal v hratelné, ale přesto těžké skupině D zajistit ani jedno z prvních dvou míst a na Mistrovství světa se semifinalista loňského evropského šampionátu nepodívá.

Výběr trenéra Didiera Deschampse sice vyhrál svojí skupinu A, ale museli bojovat až do posledního kola, jelikož na ně nepříjemně dotírali Švédové, kteří se nakonec utkají v baráži s Itálií.

Francii pomalu, ale jistě dorůstá generace plná skvělých fotbalistů a dá se předpokládat, že jejich čas přijde až na dalším Mistrovství světa v roce 2022, nyní však mohou nasbírat velmi cenné zkušenosti, které se jim poté mohou hodit.

Francouzi už ovšem dosáhli velkého úspěchu v minulém roce, kdy na EURU 2016 prohráli až ve finále s Portugalskem.

Tento duel bude i bez několika klíčových hráčů na obou stranách. Francii nepomůžou zranění Hugo Lloris, Raphael Varane, Ousmane Dembélé, Paul Pogba a Olivier Giroud.

Záložník N’Golo Kante také údajně nebude připraven do tohoto přípravného zápasu. Wales zase nemůže počítat s Garethem Balem, Jonathanem Williamsem a Halem Robsonem-Kanuem.

Wales prohrál pouze jeden z posledních 10 zápasů a to právě ten nejdůležitější. V posledním kole totiž v domácím prostředí prohráli s Irskem, které tak čeká baráž s Dánskem.

V posledních 8 zápasech Walesu diváci viděli vždy maximálně dva góly, zatímco zápasy Francie jsou často divoké přestřelky.

Francie je i přes velkou marodku stále jednoznačným favoritem tohoto duelu a s tím souhlasí i sázkové kanceláře, které vypsali kurz na jejich výhru okolo 1.27.

Proto bych zde spíše volil sázku na góly. Osobně věřím, že góly padat budou a dočkáme se alespoň tří.

Reklama

Oblíbené