Spojte se s námi

Repre

Francie jede do Bulharska pro povinné 3 body

Publikováno

dne

Francie jede ke svému předposlednímu kvalifikačnímu zápasu do Bulharska, které v prvním duelu porazila 4-1. Loňský vzájemný zápas se konal po 22 letech, kdy Francie také Bulhary porazila, ovšem roky předtím to byly velmi vyrovnané zápasy, které vyznívali spíše pro Bulharsko.

Francie skupinu A vede s jednobodovým náskokem před Švédskem. Hodně si zavařili především v posledním zápase, kdy uhráli pouze bezbrankovou remízu s Lucemburskem.

Bulharsko na tom také není vůbec špatně, s dvanácti body má stále ještě šanci postoupit na Mistrovství světa do Ruska, ovšem doslova teoretickou. Druzí Švédové totiž hrají svůj předposlední zápas s Lucemburskem.

STATISTIKY

  • V posledních 3 kvalifikačních zápasech Bulharska padlo 12 gólů.
  • Bulharsko vyhrálo všechny 4 domácí kvalifikační zápasy.
  • Francie vyhrála 5 z 8 kvalifikačních zápasů.

PREDICTION

U zápasů Bulharska máte jistotu, že vyhraje domácí tým, alespoň tak tomu bylo v dosavadních 8 kvalifikačních zápasech. Doma jsou hráči trenéra Petara Hubcheva 100%, nedokázali je porazit ani Nizozemci či švédové, což je pro Francouze velkým varováním.
Hráči trenéra Didiera Deschampse v tomto zápase zkrátka potřebují vyhrát a udržet dotírající seveřany za sebou, proto se nedá očekávat nic jiného, než výhra hostujícího celku.

Protože věřím, že nenechají nic náhodě, očekávám jejich výhru, kterou si pohlídají s výraznějším gólovým rozdílem, proto doporučuju sázku s asijským handicapem -1.5.

Reklama

Oblíbené