Spojte se s námi


Ostatní

Fotbalový Instagram #8

Publikováno

dne

Arsene Wenger se již brzy stane rekordmanem Premier League v počtu odtrénovaných zápasů.

O výhře Manchesteru United 1-0 rozhodl až střídající Anthony Martial, jenž v letošní sezóně Premier League vstřelil po příchodu na hřiště během hry už 4 góly, což je víc, než kterýkoliv jiný hráč střídající hráč v PL.

Celtic vyrovnal 100 let starý rekord v počtu neprohraných zápasů, který v současnosti čítá už 62 ligových utkání. K tomu jim určitě vehementně pomáhají jejich fanoušci, kteří nedávno byly oceněni na předávání cen FIFA, za nejlepší fanoušky na světě.

Příspěvek sdílený Celtic FC (@celticfc),

FIFA 18 Skill

Tato fotografie, kterou publikoval klub Sevilly má rozhodně něco do sebe. Stadion Ramon Sanchez Pizjuan je už totiž téměř rok nedobytnou pevností. Naposledy tam vyhrála ligový zápas Barcelona 6. listopadu 2016.

A post shared by Sevilla FC (@sevillafc) on

To že si brazilská legenda Ronaldinho s míčem rozumí je všeobecně známo. Ovšem pohled na jeho práci s ním snad nikdy neomrzí.

Který tým byste si vybrali vy?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.