Spojte se s námi

Ostatní

Fotbalový Instagram #3

Publikováno

dne

Kvalifikace na Mistrovství světa v Rusku je téměř za námi a bojuje se už jen pouze o několik posledních míst. V následujícím videu uvidíte záběry fanoušků z Jižní Ameriky, kteří se svými týmy prožívali kvalifikační zápasy až do posledních chvil.

Argentina měla namále a vše zachraňovala až v posledním zápase proti Ekvádoru. Lépe řečeno situaci zachránil Lionel Messi, který vše vzal na sebe, hattrickem otočil zápas a zajistil Argentině místo na šampionátu v Rusku. Opět tak ukázal, jak je pro svůj národ nepostradatelný.

Jedno z největších překvapení této kvalifikace je určitě postup Panamy na šampionát do Ruska. Jak moc velká událost to pro tuto zemi je, dokládá i fakt, že druhý den vyhlásila Panama státní svátek, aby mohli všichni slavit. Na videu je vidět, že ani moderátor tomu nemohl uvěřit.

Včera oslavil Sir Bobby Charlton své 80. narozeniny a na instagramu se objevila jedna vzpomínka na jeho dechberoucí fotbalovou kariéru.

To že se nevyplácí vše nechávat až na poslední zápas již moc dobře ví hráči USA, kteří kvůli prohře v Trinidadu nebudou po 32 letech na Mistrovství světa.

Arturo Vidal se v posledních dnech postaral o velkou publicitu. Celé Chile bylo po skvělých posledních letech šokováno, že jejich hráči nepostoupili na Mistrovství světa do Ruska. Záložník Bayernu Mnichov následně oznámil, že končí u reprezentace Chile, načež den na to vzal své rozhodnutí zpět.

Antonio Valencia je brán, jako jeden z nejlepších krajních beků v Premier League v poslední době. Manchester United odehraje v sobotu důležitý duel na Anfield Road a schopnosti tohoto 32letého Ekvádorce budou určitě potřeba.

Reklama

Oblíbené