Spojte se s námi


Ostatní

Fotbalový Instagram #1

Publikováno

dne

Brazilský národní tým odehrál svůj další kvalifikační zápas v Bolívii a tento zápas nakonec skončil bezbrankovou remízou. Bolívijští fotbalisté tak neprohráli v domácím prostředí, které se mimochodem nachází ve 3.637 metrech nad mořem, již po šesté v řadě.

V předzápasové přípravě však museli brazilští fotbalisté strávit nějaký ten čas s kyslíkovou maskou.

Rozhodčí jsou neodmyslitelně součástí hry a občas jim fotbalisté dokáží připravit dost nepříjemné chvilky na hřišti.

Bayern dnes oficiálně potvrdil, že Jupp Heynckes se opět vrací na lavičku mnichovského klubu. Dokáže v 72 letech opět vyhrát všechny možné trofeje, jako v sezóně 2012/2013?

Dovedete si představit hráče s těmito devíti vlastnostmi?

Andrés Iniesta dokázal s Barcelonou opravdu mnoho a toho si v Katalánsku cení natolik, že se svým 33letým záložníkem podepsali doživotní kontrakt.

Na fotbalovém Mistrovství světa je vždy k vidění mnoho fanoušků, kteří se nebojí podpořit svůj stát. Příští rok v Rusku tomu jistě nebude jinak.

Jeden z nejlepších útočníků všech dob Ronaldo představil svojí nejlepší XI v historii. V útočné dvojici zvolil Pelého a sebe, avšak Cristiana Ronalda opomenul.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.