Reklama

Fotbalista Tomáš Kučera pobavil internet! Jaké jsou reakce veřejnosti na zlato Lukáše Krpálka?

Prvenství judisty Lukáše Krpálka je senzací! 30letý rodák z Jihlavy navázal na zlato z Ria a nad jeho úspěchem žasne celá republika. Tuzemský olympijský tým má na svém kontě už tři nejcennější kovy a na OH v Tokiu je aktuálně třináctou nejúspěšnější výpravou na světě!

Krpálek zápasil v kategorii nad 100 kg a ve své zlaté cestě vyklidil z cesty všechny soupeře! V osmifinále porazil Džaváda Mahdžúba z uprchlického olympijského týmu, ve čtvrtfinále vyřadil Uzbeka Bekmuroda Oltiboeva.

V semifinále ho čekal obrovský oříšek v podobě domácího borce Hisajošiho Harasawi, ale s Japoncem si též poradil. Velké drama přišlo ve finálovém boji s Gruzíncem Guramem Tušišvilim.

Krpálek měl se svým sokem velké problémy a v boji měl už dvě žluté karty. Jenže v poslední klíčové minutce zabral a zápas dovedl do jasného vítězství.

A nyní konečně k tématu! Pojďme se společně podívat na reakce veřejnosti, která na sociálních sítích s velkým úspěchem doslova ožila.

Reakce české veřejnosti

“Tohle prostě nemůžete Lukášovi Krpálkovi nepřát. Jsem dojatej jak Tornádo Lou při pohledu na Limonádníka,” napsal na Twitter milovaný komentátor Jaromír Bosák.

“Jestli Hollywood nenatočí příběh Lukáše Krpálka, tak je to banda d*mentů!” překvapil poněkud divokým komentářem jinak věčně klidný Jiří Hošek (tvůrce fotbalového Podcastu Angličan).

K velkému úspěchu se vyjádřily i fotbalové hvězdy českého Twitteru – Neobjektivní Novinář a Tomáš Kučera (záložník Teplic a člen rapového uskupení 58G). Jejich komentáře opravdu pobavily.

Kučerův tweet za krátkou dobu nasbíral již téměř 5000 lajků, Neobjektivní Novinář překonal tisícovku srdíček.

“Lukáš Krpálek zabral ve chvíli, kdy to bylo 0:2 na žluté karty. Taková judistická Csaplárova past,” napsal Product Owner Livesportu.

Vyjádřil se také ředitel komunikace pražské Sparty Ondřej Kasík, který úspěch komentoval opravdu slušivými slovy. “Lukáš Krpálek představuje zaslouženou odměnu pro celé české judo, jeho historii a všechny funkcionáře, závodníky a trenéry. Pro všechny, kteří dělají judo s láskou a vášní, třeba i celý život, po práci a po škole. Gratuluju Vám všem.”

Zdroje: ČT Sport, LOH 2020 Tokio, Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Vyser se na Bosáka. Ostatní fotbaloví komentátoři mu u nás nesahají ani po kotníky. A zejména ti na O2 TV. To jsou blbci, převážně neznající ani pravidla a o fotbalu jako hře, se dozvídají leda tak ze sociálních sítí a náhodným sledováním TV. Např.: kam asi si zajde komentátor O2 TV z Českých Budějovic na reálný fotbal, když ob týden komentuje a pak možná čumí na fotbal komentovaný svými parťáky. Nula od nuly pojde!

  1. Jinak bylo by přinejmenším vhodné, aby fotbalista Kučera taky pobavil teplické fanoušky na hřišti a nejen na sociálních sítích, popř. na podiu, protože je (při hodně přivřených očích) především placeným fotbalistou, slovo profesionálním mi nějak “nejde přes pysky”. A s výrazným podílem na současné teplické bídě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené