Spojte se s námi


Ostatní

Fiorentina vs Lazio Preview & Prediction

Publikováno

dne

Letošní závěr Serie A je velmi zvláštní a to zejména kvůli bojům o poslední místo zaručující kvalifikaci Evropské ligy. Prozatím tuto pozici drží AC Milán, který má tří bodový náskok před dvojicí pronásledovatelů. Ovšem jak AC Milán, tak Inter a Fiorentina se chovají, jako by do evropských pohárů vůbec nechtěli, všechny tři týmy mají otřesnou formu v poslední době a Fiorentina odstartuje 36. kolo zápasem s Laziem, který drtí jednoho soupeře za druhým. V posledních třech zápasech Lazio nastřílelo 16 gólů a hned 6 z nich střelil útočník Keita, který se rozehrál do takové formy, že se ihned začalo spekulovat o jeho konci v Laziu.

  • Lazio vstřelilo 16 gólů v posledních 3 zápasech.
  • V posledních 3 zápasech Fiorentiny padlo 15 gólů.
  • Lazio vyhrálo 5 z posledních 6 vzájemných střetnutí.

Forma a vzájemné zápasy jasně hovoří ve prospěch Lazia, ovšem to už je bez motivace na lepší umístění. Postup do Evropské ligy mají jistý a o Lize mistrů si mohou nechat pouze zdát. Proto je Fiorentina i přes jejich nepřesvědčivé výkony favoritem tohoto zápasu. Ovšem i přes to doporučuju sázet spíše na výhru Lazia, která se nám nabízí s kurzem okolo 3.2 a proto je možné vybrat Lazio s asijským handicapem +0.75, které stále nabízí pěkné value.

Dále se dá očekávat, že bude padat hodně gólů, v posledních 4 vzájemných zápasech padly vždy minimálně 4 góly a vzhledem k tomu, že oba týmy spoustu gólů střílejí a také dostávají, tak věřím, že uvidíme další divoký zápas.

Tipy na sázení: Lazio asijský handicap +0.75

FIORENTINA 2:2 LAZIO

Reklama

Oblíbené