Spojte se s námi


Bojové sporty

Filip Macek končí v Oktagonu! Ondřej Novotný to potvrdil ve svém živém vysílání

Bývalý držitel pásu bantamové váhy Oktagonu se s organizací loučí. Filip Macek dle vyjádření promotéra Ondřeje Novotného nebude pokračovat v Oktagonu, ovšem jeho budoucnost je nyní nezodpovězenou otázkou.

Publikováno

dne

Bývalý zápasník bantamové váhy Oktagonu se s organizací loučí. Filip Macek dle vyjádření promotéra Ondřeje Novotného nebude pokračovat v Oktagonu, ovšem jeho budoucnost je nyní nezodpovězenou otázkou.

Kariéra Filipa Macka je velmi spjatá s Oktagonem. Dnes již jednatřicetiletý zápasník v organizaci debutoval na turnaji Oktagon 6 v květnu roku 2018.

Tehdy udolal Ivana Ovchinnikova a udělal krásnou sérii pěti zápasů bez porážky, dokud nenarazil na Tomáše Deáka, se kterým prohrál na body.

V Oktagonu se třikrát pokoušel o titul, v Pardubicích o šanci přišel s Jonasem Magardem na body. Poté dvakrát vyhrál a v prosinci minulého roku šel opět o titul.

Odveta s Magardem nevyšla, Dán si zlomil čelist, a tak šel Macek s Gustavem Lopezem, který jej ukončil v prvním kole. Pro Macka to bylo další velké kariérní zklamání.

Králem bantamu je nyní opět Magard, jenž o víkendu udolal Lopeze, na odvetu s Mackem ale nedojde. Zkušený zápasník totiž v Oktagonu skončil.

„Tady někdo píše Lopez vs Lima a Račić vs Macek. Fajn, ale Lima je zraněný a Macek už u nás nebude působit,“ řekl Novotný ve svém živém vysílání v pořadu MMA Letem světem.

A jaká bude Mackova budoucnost? Dle posledních informací se zápasením nekončí a brzy by se měl opět ukázat v kleci.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.