Spojte se s námi


eSport

Entropiq si připisuje další obrovský úspěch, když jeho sekce PUBG vyhrála 1,5 milionu korun

Entropiq zaznamenal další výrazný úspěch. Jeho sekce PUBG si připisuje první místo v evropské tour PUBG Continental Series 6 s finanční odměnou ve výši 1,5 milionu korun! Co na tento fantastický počin říká manažer týmu Šimon Hradečný?

Publikováno

dne

Entropiq zaznamenal další výrazný úspěch. Jeho sekce PUBG si připisuje první místo v evropské tour PUBG Continental Series 6 s finanční odměnou ve výši 1,5 milionu korun! Co na tento fantastický počin říká manažer týmu Šimon Hradečný?

Counter-Strike: Global Offensive tým posbíral v zahraničí nejeden úspěch. Aktuálně se kvalifikoval na jeden z největších turnajů v americkém Dallasu, a teď si Entropiq připisuje další významný zářez na pažbě PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) sekce: První místo v evropské tour PUBG Continental Series 6 (PCS).

Finanční odměna atakuje hranici 1,5 milionu korun pro vítězný tým a prakticky jistou kvalifikaci na listopadový světový šampionát PUBG Global Championship 2022.

Manažer týmu Šimon Hradečný pak popisuje průběh celé cesty, která vedla k onomu pohádkovému vítězství. Aby však dokázal popsat, jak moc je tato výhra sladká, musel se vrátit do minulosti.

„Když se k nám v létě minulého roku připojil tento tým, byli jsme krůček od postupu na světový šampionát, ale bohužel jsme se nedostali do grand finále PCS 5 a kvůli tomu jsme skončili jako první nepostupující tým z našeho regionu.

Včerejší výhrou jsme si téměř jistě účast zajistili a nemůžeme se dočkat oznámení, kde se v listopadu sejdeme s těmi nejlepšími týmy z celého světa,“ řekl Hradečný v rozhovoru pro týmový web.

„Výhra na PCS 6 je pro nás skvělá i díky tomu, čím jsme si museli projít, ať už jde o kvalifikace, nebo před nedávnem nepovedený turnaj G-Loot. I přes některá zklamání jsme tým udrželi pohromadě a nadále jej podporovali,“ vysvětluje.

Pro Entropiq je toto vítězství bezpochyby jedním z největších dosavadních úspěchů a Hradečný také věří, že se týmu ve zbytku sezóny podaří získat další cenné trofeje.

Na prestižní individuální ocenění dosáhl Jovan „Naylup“ Tomasevic, který si přišel coby nejlépe střílející hráč v celém lobby na odměnu ve výši 5 tisíc dolarů.

Nutno podotknout, Tomasevic se také propracoval do All-star výběru celého turnaje. A co vlastně znamená takřka jistý postup do kvalifikace na listopadový PUBG Global Championship?

Z evropského leaderboardu se na tento turnaj totiž podívá pouze pět nejlepších týmů. Dlužno dodat, Entropiq tomuto žebříčku kraluje. Co se týče finanční odměny, v minulém roce se soutěžilo o hlavní výhru čítající zhruba 4 miliony dolarů.

Dojde tedy Entropiq na samotný vrchol i na tomto světovém šampionátu?

Zdroj: Entropiq

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.