Spojte se s námi


Bojové sporty

Dvořák po prohře promluvil o budoucnosti v UFC: Čeká mě boj o novou smlouvu, příště musím vyhrát. Co říká na návrat do Oktagonu?

David Dvořák za sebou má šestý zápas v UFC, v němž si bohužel připsal třetí prohru v řadě. Nyní promluvil o své situaci i budoucnosti a prozradil své plány a cíle do dalších měsíců i let.

Publikováno

dne

David Dvořák za sebou má šestý zápas v UFC, v němž si bohužel připsal třetí prohru v řadě. Nyní promluvil o své situaci i budoucnosti a prozradil své plány a cíle do dalších měsíců i let.

Jedna z největších českých nadějí v UFC je v nepříjemné situaci. David Dvořák prohrál třetí zápas v řadě, na body jej porazil nováček v organizaci Steve Erceg, který tak Hrobaře vystrnadil z první desítky žebříčku.

Tři prohry jsou v kariéře bojovníka problém. Obzvláště pak ve špičkové organizaci, jakou je UFC. Co tedy bude dál? „Mám smlouvu ještě na jeden zápas. Moje další budoucnost je 50 na 50. UFC by mě samozřejmě mohlo vyhodit, protože kdo nevyhrává, nemá tu co dělat. Je to tvrdý byznys,“ vyjádřil se ve svém streamu.

Dvořák věří, že v UFC předváděl dobré zápasy a že by mu mohl hrát do karet také fakt, že bral všechny zápasy a ve všech svých duelech nechal všechno.

„Já bych v těch zápasech i umřel. Je mi jedno, jestli se něco láme, trhá, dostávám bomby. Dokud zápas neskončí, jdu pro výhru za každou cenu. Spousta kluků by to asi vypustila. To taky může udělat dojem,“ dodává český bojovník.

Další a tedy klíčový zápas by chtěl absolvovat ještě letos. Zmínil například říjnové turnaje, nicméně musí vše ještě probrat se svými trenéry. Hodlá se zavřít do tělocvičny a makat.

Dvořák je i po prohrách sebevědomý. Myslí si, že může bojovat v UFC a měřit se se světovou elitou. V dalším duelu to hodlá dokázat. Chce být nejlepší a jako skvělý příklad, že rozhodně není odepsán, vnímá Brandona Morena, aktuálního šampiona své váhy, který byl z UFC dokonce vyhozen.

A kdyby se v UFC udržet nepodařilo? Návrat do Oktagonu nevnímá jako jednu z možností. Prý není pro československou značku dostatečně zajímavý, jelikož nedělá trashtalky a jede si svou cestu.

Chce zápasit dalších pět let, rád by setrval v UFC. Rozhodně by nepohrdl nabídnou od ONE FC, PFL či Bellatoru, návrat do Evropy jej zatím ale evidentně neláká, byť se domnívá, že i v Oktagonu či KSW by bylo možné domluvit nějaké superfighty.

Zdroj: David Dvořák, UFC, YouTube

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.